Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând  teren 5

Vând teren

Vând teren intravilan în zona Gura Bustei situat pe drumul spre ferma la 100 m de ultima casa,pe partea stânga în suprafața de 2000 mp deschidere 50 m sau 2 parcele de 1000 mp fiecare

0 EUR/m2 | 2,000 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare, sat Gugesti, comuna Botesti, jud. Vaslui, 34500 neg.
4
1

Casa de vânzare cu succesiune dezbătută, în sat Gugești, com. Boțești, jud. Vaslui, cu teren intravilan în suprafață de 4634 mp, din care curți, construcții 1278 mp. Utilități: fântână,curent electric, drum pietruit și rețea comunală de apă, la poartă. Preț 34500 EUR negociabil

575 EUR/m2 | 60 m2

Gugesti, Vaslui

Casa de vanzare și spatiu
4

Casa de vanzare și spatiu

Vând casă cu grădină, compusă din 4 camere și hol plus anexe de 110mp suprafață construită , teren(grădină) de 1400mp,racordată la apă și curent electric, canalizare lângă poartă, la strada principala lângă școală, aproape de primărie, cabinetul medical și mijloace de transport în comun. Detalii la Nr: ...

364 EUR/m2 | 110 m2

Grivita, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
9

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravila, constructie casa
2
13

Vand teren intravila, constructie casa

Vand teren in suprafata de 500 mp, situat in Moara Grecilor - Vaslui, strada Gheorghe Rosca Codreanu, cu toate utilitatile.

Moara Grecilor, Vaslui

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar
1
7

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar

CASA , curata, trainica din caramida, izolatie termica, gaze, canalizare, cuprinde 2 apartamente decomandate-parter si etaj (recent amenajat), sobe teracota, balcon inchis cu termopan, posibilitate mansardare, 3 bai, 3 bucatarii, 2 beciuri, crama, atelier, amenajare speciala pentru pasari, magazie, ...

317 EUR/m2 | 757 m2

Barlad, Vaslui

vand garsoniera 24mp - complet renovata
10
1

vand garsoniera 24mp - complet renovata

vand garsoniera 24 mp Cartier- str filaturii

1500 EUR/m2 | 24 m2

Vaslui, Vaslui

Vand  sau schimb cu auto 2

Vand sau schimb cu auto

Vand teren extaravilan aproximativ 700m in spate la Silver Moll in vie fosta Ferma 3. Preț 15000 negociabil sau schimb cu mașina +-diferenta.

Muntenii de Jos, Vaslui

Vand Teren intravilan zona Dobrina Husi
2
2

Vand Teren intravilan zona Dobrina Husi

Teren intravilan pentru constructie, suprafata 976 mp, cu toate utilitatile in zona si cu acces asfaltat.

976 m2

Husi, Vaslui

Vând teren intravilan, In Vaslui, 11.000 mp, bun pentru dezvoltari comerciale, logistice, imobilare
8

Vând teren in zona magazinului de mobilă ACAJU, in intravilanul orașului Vaslui, strada Fabricii, nr.4. Terenul are o suprafață de aproximativ 11.000 mp, este potrivit pentru dezvoltari de supermarketuri, construcții civile sau industriale. In zona sunt toate utilitățile. Are doua cai de acces, inclusiv ...

11,000 m2

Vaslui, Vaslui

Casă și teren de vinzare in com.vutcani , judetul vaslui

Casă și teren de vinzare in com.vutcani , judetul vaslui

Casa de vinzare in satul Vutcani jud. Vaslui formata din 6 camere + dependite si 28 arii teren arabil pret negociabil. Cotactatine la nr telefon sau

108 EUR/m2 | 150 m2

Vutcani, Vaslui

Vanzari teren 342 mp
4
18

Vanzari teren 342 mp

Vand teren 342 mp in barlad, str. Victor Ion Popa nr.8A cu acte in regula, pret negociabil intre 17.000-17.500 euro prin virament bancar. Daca nu sunteți interesați real, nu deranjați. Mulțumesc.

Central, Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan zona METEO
4
4

Vând teren intravilan zona METEO

Vand lot de teren într-o zonă cu potențial imens de dezvoltare, situată în zona Livadă. Lotul are o suprafață de 450 m și oferă o oportunitate excelentă pentru construirea unei locuințe personalizate sau pentru investiții pe termen lung. Prețul este de 65 euro pe metru pătrat negociabil, iar terenul ...

450 m2

Perieni, Vaslui

Casa de vanzare cartier deal barlad
3
8

Casa de vanzare cartier deal barlad

De vanzare casa in Barlad , cartier Deal , str. Tudor Vladimrescu , cu 3 camere, bucatarie , hol, baie si anexe , casa locuibila, toate utilitatile: curent, apa, gaz, canalizare, suprafata de teren 635 mp, cu gradina plus o fantana in curte, deschidere la strada de 16 mp. Zona buna si linistita ! Pret ...

586 EUR/m2 | 140 m2

Barlad, Vaslui

Teren pentru casa Moara Grecilor - intravilan
6

Teren pentru casa Moara Grecilor - intravilan

1,150 m2

Vaslui, Vaslui

Teren de vanzare Vaslui
2
4

Teren de vanzare Vaslui

Vând 3 parcele de teren intravilan în sat Bărboși, comuna Hoceni cu apa și electricitate la marginea proprietății și canalizare la aproximativ 10 metrii distanță. Proprietar unic, acte în ordine si disponibil imediat. Suprafețe: 2900m2 2300m2 1400m2

6,600 m2

Barbosi, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vânzare cu pădure de salcâmi maturi intravilană
7

Casa de vânzare cu pădure de salcâmi maturi intravilană

Vând casă cu anexă gospodarească, gradină și pădure salcămi maturi în loc. Arsura, cu toate actele la zi, total 3715 mp. Pădure salcâmi maturi de aprox 2500 mp.

3,716 m2

Arsura, Vaslui

Teren si Casa
6
4

Teren si Casa

Se vinde un teren de 840mp situat in Secuia,com Muntenii de Jos la 10km de Vaslui cu o deschidere de 24.5 m la o strada asfaltata,pe teren se afla o casa locuibilă conectată la toate utilitățile :apă,canalizare,curent,gaz(este trasă teava și pt centrala ). Se acceptă schimb cu un apartament garsonieră ...

46 EUR/m2 | 840 m2

Secuia, Vaslui

6 loturi de teren ideale pentru constructii rezidentiale; au mai ramas doar 4 !!!
1
2

4 loturi de teren intravilan, de aprox. 750 mp fiecare, utilitati, apa, gaz, curent electric, acces facil

Husi, Vaslui

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui
1
6

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui

Vând sau închiriez, teren la 5 km de Bârlad, zona Mira, 10800 mp, din care 200 mp intravilan.Terenul are deschidere de 55 metri la DE 85.

10,800 m2

Barlad, Vaslui

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui
4
8

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui

Vând o parcelă teren pentru casă 26m x 20m la 4 km vaslui cu acces facil, asfaltat cu posibilitate de racordare la utilități, apă, gaz, canalizare, energie electrică.

520 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Teren intravilan, casa,16 km sud Vaslui
6
3

Teren intravilan, casa,16 km sud Vaslui

Vând 2 loturi teren intravilancu suprafatade 1250+1650 mp(2900mp),acte la zi, fiscal,cadastru, in sat Deleni, ideal pentru o casa, livada, gradina, cu strada propusa pentru modernizare asfaltare , gaz metan, canalizare, apă, terenul este plat, la 300m de sediul primariei din Deleni, la 2 minute ...

Deleni, Vaslui

Casă tip vilă de vânzare
9
1

Casă tip vilă de vânzare

Casă Parter+mansardă situată în oraș Negresti jud Vaslui si teren intravilan în suprafață de 1.000mp. Deschidere la stradă 21m liniari, 252 m2 construiți și 182mp utili. La parter este compusa din living 24mp, dormitor 20mp, hol intrare 8mp, bucătărie 12 mp, baie 9,2 mp, debara 12 mp, hol 13,8 mp, complet ...

879 EUR/m2 | 182 m2

Negresti, Vaslui

Casa cu mansarda
10
19

Casa cu mansarda

Vand casa cu mansarda în Vaslui, str George Enescu nr 57, bună atât pt locuit cât și pt cabinete medicale sau altele, suprafață 114 m 2,are beci, parter, etaj, balcon, o terasa in spatele casei,pret de apartament negociabil. Relatii la tel: . Sau schimb cu apartament sau garsoniera în Vaslui sau Mangalia. ...

632 EUR/m2 | 114 m2

Vaslui, Vaslui

Vând teren extravilan Com. Drânceni 11

Vând teren extravilan Com. Drânceni

Vând teren in suprafața de 10.000 m.p situat in extravilanul Comunei Drânceni, județul Vaslui.

Dranceni, Vaslui

10 Ha pădure comasat
1

10 Ha pădure comasat

Teren 10 HA comasat dintr-o bucata, esente tari (cer, stejar, etc) padure, locatie Ghergesti Galtesti, Jud Vaslui, la cca 30Km de loc Barlad. Prețul poate crește fiind o valoare perenă. Unic proprietar. Actele sunt in regulă. Preț total.

100,000 m2

Gherghesti, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
8

Teren intravilan de vanzare

De vanzare teren intravilan in suprafata de 4000 mp situat pe str. Mihail Eminescu, langa MAT cu deschidere de 85 ml Posibil lotizat. Este tot betonat. Are gaz, canalizare,apa curenta și curent electric. . Pretabil pt cartier rezidențial ,sala evenimente, hale de productie.

4,000 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren agricol Stanilesti, Vaslui 5

Vand teren agricol Stanilesti, Vaslui

Vand teren agricol (arabil) Stanilesti, Vaslui Suprafata 16000 mp tarla 24 parcela 564/3

Stanilesti, Vaslui

Vand teren agricol (vie) 7

Vand teren agricol (vie)

Vand teren agricol (vie) Husi, Vaslui 1667 mp tarla 32 parcela 3522/3 Platou Fazanarie

Husi, Vaslui

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere Huși 1

Apartament 3 camere Huși

Apartament 3 camere decomandat in Huși, jud. Vaslui, central, str. ALEXANDRU GIUGARU, 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

Teren intravilan Vaslui, pretabil constructie locuinta, laborator medical, centru de seniori etc
2
5

Suprafata 796 mp, toate utilitatile. Zona spitalul judetean, la 1 minut de statia de autobuz. Front stradal: 16ml, Parcela cu numarul 86135. Utilitati -gaz, apa, canal, curent electric, telefon, internet, tv. Pretabil locuinta, cabinete medicale, centru seniori, etc.

796 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând pachet de 4 parcele
1
1

Vând pachet de 4 parcele

Vând pachet 4 parcele de teren extravilan In Com Tatarani jud Vaslui. 1300 mp vie dealu Ulmilor, 2400 mp fanete galata, 2000 mp fanete vladica și 9900 arabil Tuluc mantu.

15,600 m2

Tatarani, Vaslui

Apt de vanzare urgent.Negociabil.
2
3

Apt de vanzare urgent.Negociabil.

Apt format din 2cam de camin o singura întrare. In Husi strada Stanilesti etaj 1.( unde era fabrica de pantofi - la strada)semi mobilat, primul bloc de camin familisti comfort.Pret neg. 33.000 euro.Rog seriozitate. Contact nr .

1031 EUR/m2 | 32 m2

Husi, Vaslui

Casa de vanzare
10
12

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad .Casa se afla la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului.Deschiderea este de 12 mp.Are 4 camere,2 bucatarii,baie,2 holuri( hol mare 30 mp,hol mic 4 mp),beci,magazie,termopane toata casa,centrala termica+ sobe,izolata, canalizare, strada asfaltata. .Terenul este de 1339 ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vand casa si teren
2

Vand casa si teren

In sat Cantalaresti, com Stefan cel Mare, judetul Vaslui vand casa de locuit in planul 2 in suprafata de 106 mp, constructia din chirpici din 1991 si acoperita cu tabla in 2023. Casa este cimentuita in exterior, are 3 camere, hol, bucatarie si baie cu apa curenta. Casa se vinde impreuna cu 5160 mp teren. ...

Cantalaresti, Vaslui

casa de vanzare
5
3

casa de vanzare

Casa locuibila compusa din 3 camere decomandate:sufragerie 5 4,2 dormitoare 3 4 ,hol in forma de L. bucatarieApa in curte trasa plus fantana si gazul la poarta.Beci cimentuit. In aceiasi curte casa cu nivel si mansarda la rosu 110metri patrati ! Casa este ridicata in 2006,are baie ,bucatarie,living la ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Costesti, Vaslui

Casă D+P+1E zona Motel Everest
10
4

Casă D+P+1E zona Motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată in zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care demisol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...