Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren 450 mp cu casa bătrânească situat în Municipiul Bârlad, zona Deal.

450 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vânzare 13000 euro
9
11

Casa de vânzare 13000 euro

Vând casa în loc Botesti jud Vaslui strada Ion Costache Enache nr 108, cu teren 3100mp, casa necesita renovare, are rețea de apa canalizarea la poartă, o mica livada tânără, mai multe detalii la telefon

320 EUR/m2 | 50 m2

Botesti, Vaslui

vanzare 11

vanzare

casa de pământ cu gradina

17 EUR/m2 | 550 m2

Gara Docaneasa, Vaslui

vand două loturi de casa  de 450 m p
2
2

vand două loturi de casa de 450 m p

vând 900 m din care sunt compuse două loturi de de casă de 450m p buc în moara grecilor lângă protecția copilului mai exacte lângă stația unde întoarce troleibuzele, plus utilități gaz, curent electric și canalizare.Nr cad 72705, 72707 .

900 m2

Vaslui, Vaslui

Casa Batraneasca Maraseni Gaz Apa racordare canalizare
4
2

Casa Batraneasca Maraseni Gaz Apa racordare canalizare

Vand Casa Batraneasca Maraseni Com Stefan Cel Mare 10 min de mers cu masina din Vaslui apa si gaz la poarta posibilitate racordare canalizare , 785 m pozitie centrala actele ok relatii aici pe site prin mesagerie

56 EUR/m2 | 785 m2

Maraseni, Vaslui

Vând teren intravilan 800 mp   Gara Banca, comuna Banca, jud. Vaslui
5

Vând teren intravilan 800 mp Gara Banca, comuna Banca, jud. Vaslui

Vând teren intravilan 800 mp Gara Banca, comuna Banca, jud. Vaslui Terenul se află în localitatea Gara Banca, la doar 16 km de Bârlad, cu suprafața totală de 800 mp. Electricitate, gaz și canalizare disponibile în zona apropiată. Teren situat în apropierea școlii, primăriei, dispensarului medical, ...

800 m2

Gara Banca, Vaslui

Teren 2000mp Huși-Vaslui cartier Plopeni
5
2

Teren 2000mp Huși-Vaslui cartier Plopeni

Vând teren 2000mp Husi-Vaslui cu nr. cadastral 77973 pe teren se află vie ,ideal pentru construcții, cabane etc. Utilități în apropiere. 7 euro mp.

Husi, Vaslui

Garsoniera
5

Garsoniera

Vand garsoniera zona industriala Vaslui Gaz metan Tamplarie pvc Usi interior culisante pentru economie de spatiu Magazie in podul blocului Instalatie electrica noua etc

1190 EUR/m2 | 21 m2

Industriala, Vaslui, Vaslui

Vand 1400 mp de teren intravilan în sat Ciocani, comuna Ciocani

Vând 1400 mp de teren intravilan in sat Ciocani. are o deschidere de peste 25 m la starda. Exista fantana în curte, drum astfaltat în sat și pietruit până la poarta, Stâlpi de iluminat public în dreptul curții.

Ciocani, Vaslui

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.
10

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și verde in centrul Vasluiului, in proximitate fata de scoli si gradinite, avand costuri reduse de intretinere. Caracteristici principale: Suprafață: 45,50 mp utili. Poziționare: Etaj 4 4 (cu acoperiș și termoizolație, fără probleme ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Vaslui, Vaslui

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală
4
2

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală, aproape de Primăria orașului Huși. Prețul este 230.000 euro. Mai multe detalii la telefon 0_7_8_6_8_3_0_1_1_8.

1045 EUR/m2 | 220 m2

Central, Husi, Vaslui

Vând  vilă  și  spațiu comercial în zona centrală
4
2

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală

1045 EUR/m2 | 220 m2

Central, Husi, Vaslui

Casă de vanzare
4

Casă de vanzare

Casa batraneasca de vanzare in huși strada Dumitru patras nr 10 corni. Casa cu 3 camere +anexa o bucătărie + magazie.126 mp construita.teren aferent in fața casei 493+992.in spatele casei.

357 EUR/m2 | 126 m2

Husi, Vaslui

Vând teren intravilan 6

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan suprafață de 2322mp situat în suburbia Rediu-Brodoc preț 20 euro mp negociabil, apa si canalizarea in curs de bransare fiind aduse până în fața terenului

Vaslui, Vaslui

vand teren in Banca Gara jud Vaslui 1

vand teren in Banca Gara jud Vaslui

terenul intravilan 1400m patrati in spatele scolii in apropierea terenului de sport

1,400 m2

Banca, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 3

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 3 camere centru
10

Vand apartament 3 camere centru

De vânzare apartament cu 3 camere centru cu suprafața utilă de 80 m patrati. - 2 balcoane - living - 2 dormitoare - bucătărie - 1 baie - 1 debara cu intrarea în pod separată - aer condiționat, centrală termică Este situat la etajul 4, deasupra sediului Gaz Est. Vederea către parcul Cinema Se vinde ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Husi, Vaslui

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp
6

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp

Vand terenuri intravilane in Badeana, strada Scolii. Ambele cu suprafata de 718mp fiecare. Cel situat pe colt (iesire la doua strazi) cu pret de 80e mp, iar cel din interior (o iesire la strada) cu pret de 70e mp. Preturi usor negociabile. Terenurile dispun fiecare de toate utilitatile: - electricitate - ...

Badeana, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

teren minim 3000mp
1

teren minim 3000mp

doar pe strada principală negresti Siliste Decebal dacă aveți teren casă lăsați mesaj și vă sun în cel mai scurt timp

3,000 m2

Negresti, Vaslui

Vand casă și panant

Vand casă și panant

Vand casă și panant 1900 intravilan și 4500 extravilan in sat Frenciugi com Drăgușeni jud Iași

5,400 m2

Rediu, Vaslui

pasune  de vanzare la pret avantajos 16

pasune de vanzare la pret avantajos

Vand 5,5 ha. pasune bloc , situata pe raza comunei Puiesti ,Zona Fundul Muncelului, judetul Vaslui, langa drumul de acces judetean. Am act de proprietate și carte funciara

6 m2

Rusi, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa
5
1

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa

Casă de vânzare în sat Iaz Com Solesti jud Vaslui cu garaj auto și anexa, acte în regulă preț 27000 negociabil la 25km de Vaslui cu asfalt la poartă.

318 EUR/m2 | 85 m2

Iaz, Vaslui

Vanzare casa duplex Moara Grecilor
10
2

Vanzare casa duplex Moara Grecilor

Vanzare casa duplex Moara Grecilor strada Gheorghe Doja nr 17 bis. Casa este transformată din birouri. Are 2 dormitoare, 1 baie, 1 bucătărie și un salon. . Teren pentru grătar și loc de joacă. Fosă proprie, apă, curent, gaz, încălzire in pardoseală. Mobilată complet. Loc de parcare.