Promovat
Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere la DN24 intrare Vaslui
6
3

Comision 0% Vă propun spre vânzare un Teren intravilan, parcelat, cu deschidere la DN24 intrare în Vaslui dinspre Iași - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui Terenul are 4.000mp si este parcelat in 8 loturi a cate 500 mp fiecare la care se adaugă cotă indiviză din calea de access. Are o ...

4,000 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu Mansarda
6
5

Casa cu Mansarda

Se vinde casa cu Mansarda 2 camere hol baie bucătărie toate utilitățile în Vaslui zona Traian lângă Școala NR 1

1647 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Vând sau schimb
5
3

Vând sau schimb

Vând sau schimb Casa in Vaslui (Secuia) cu apartament 2 camere zona centrala plus diferența

667 EUR/m2 | 90 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren intravilan Husi
3

Vand teren intravilan Husi

Vând teren intravilan, Strada Dobrina, oraș Huși, judetul Vaslui. Terenul are acte de întabulare-cadastru și nomenclatură stradală (2 numere de casă). Suprafața este S=4500mp, terenul este pretabil pentru construcții rezidențiale sau comerciale datorită apropierii de soseaua principala Husi -Vaslui la ...

4,500 m2

Husi, Vaslui

Teren extravilan
1

Teren extravilan

Teren in suprafață de 7000 de mp in proximitatea loc Trestiana cu acces din centura mun Bârlad pe dj 243 .5euro mp negociabil.

7,000 m2

Trestiana, Vaslui

Teren de vanzare
2
7

Teren de vanzare

Vând teren in zona Dobrina

Husi, Vaslui

vand teren husi 3

vand teren husi

1700 mp de teren intravilan in zona Dobrina, la ultima bariera pe partea dreapta., suprafata totala: 1700

1,700 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui
4
8

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui

Vând o parcelă teren pentru casă 26m x 20m la 4 km vaslui cu acces facil, asfaltat cu posibilitate de racordare la utilități, apă, gaz, canalizare, energie electrică.

520 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravilan, zona linistita 24

Vand teren intravilan, zona linistita

Vand urgent 600m2 teren intravilan in com.Munteni de jos.Terenul se afla in centrul comunei.Pentru vizionare str.Stefan cel mare nr.263,a treia casa dupa sediul politiei,in sensul de mers spre Crasna.Terenul este imprejmuit,pe el se afla cultivata vita de vie si pomi fructiferi.Apa,lumina si gazele sunt ...

600 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament!
10

Vând apartament!

Vând apartament:suprafață 89m ,etaj 4. Apartamentul are 3 camere,2 bai,bucătărie,hol si balcon cu vedere spre Bulervard parc Cinema. Geamuri termopan,centrala termica noua,fațada renovata,acoperiș nou. Pentru mai multe detalii sau vizualizare apartament ma puteți contacta la numarul:

933 EUR/m2 | 89 m2

Husi, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Casă D+P+1E  zona motel Everest
10
2

Casă D+P+1E zona motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată în zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care subsol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...

784 EUR/m2 | 204 m2

Vaslui, Vaslui

Teren de vanzare in Vaslui
9
26

Teren de vanzare in Vaslui

Vand 10.837m de teren impartit in 2 parcele, in Vaslui strada husului ,Gura Bustei, ,cu vie pe rod , separat de un drum pietruit, deschidre 40 m la strada, pretul 8 euro metrul patrat, usor negociabil, nu parcelez. Sant case construite alaturi si utilitati pana la parcela.zero zero trei patru sase ...

10,800 m2

Vaslui, Vaslui

2200 m.p.  teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui) 1

2200 m.p. teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui)

Vand 2200 m.p de teren intravilan (pentru constructii) in comuna IVANESTI judetul Vaslui. Terenul are o deschidere de 18.5 metri la DN 2F (strada principala Vaslui -Bacau) Pretul 7 euro m.p. negociabil .

Ivanesti, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare teren si casa
5

De vanzare teren si casa

Teren Intravilan 1488 mp Oportunitate Perfectă pentru Investiție sau Construirea Casei Tale, Secuia (11 km de Vaslui) Visezi să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar aproape de facilități? Acest teren de 1488 mp din Satul Secuia poate fi locul ideal pentru tine! Detalii despre teren: Suprafață: ...

1,488 m2

Secuia, Vaslui

Casă de vânzare in Grivita, Vaslui
10
7

Casă de vânzare in Grivita, Vaslui

Proprietar, vand casa cu 4 camere, bucatarie, camara, baie, magazie, pivnita si alte dependinte. Alimentarea cu apa se realizeaza din reteaua publica; in plus in curte mai sunt si 2 foraje de 10m si 42m. Casa are racord de canalizare la reteaua publica, racord electric si instalatie boiler. Terenul ...

775 EUR/m2 | 80 m2

Grivita, Vaslui

Teren intravilan
7

Teren intravilan

Vand teren intravilan de 763 mp cu toate actele catastale in regula Terenul este situat chiar langa Biserica Satului Bogdanesti cu acces imediat de la strada Pret vanzare 17 euro mp NEGOCIABIL CONTACT PTR INFO

763 m2

Bogdanesti, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui