Promovat
Casă / Vilă de vânzare în mun. Vaslui, jud. Vaslui - 0% Comision
20
2

Vă oferim spre vânzare o proprietate impunătoare, situată într-o zonă liniștită și căutată a municipiului Vaslui (str. Călugăreni). Această vilă spațioasă este ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și un spațiu exterior generos. * Detalii Suprafață și Construcție: ​- Regim înălțime: ...

913 EUR/m2 | 345 m2

Nord-Est, Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

553 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1200m2 Munteni de Jos
6
1

Teren intravilan 1200m2 Munteni de Jos

de vanzare teren intravilan 1200m2 localitatea Muntenii de Jos ( Munteni de Rapa) la strada asfaltata pe teren se gasesc 3 constructii ... 2 corpuri de casa mai vechi ce necesita demolare si o constructie mai noua din bca cu beci si magazie utilitati curent electric mai multe detalii la telefon

1,200 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui 3

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui

VIPP S.A. in faliment, prin lichidator judiciar EVOINSOL SPRL anunta organizarea licitatiei publice deschisa ascendenta cu strigare pentru vanzarea individuala a imobilelor apartinand debitoarei, in data de 01.04.2026, ora 1400. Licitatia publica cu strigare va porni de la urmatoarele preturi: 1. Imobil ...

56 EUR/m2 | 12,072 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

vand teren husi 3

vand teren husi

1700 mp de teren intravilan in zona Dobrina, la ultima bariera pe partea dreapta., suprafata totala: 1700

1,700 m2

Husi, Vaslui

Vând teren Vaslui
4
4

Vând teren Vaslui

Vând teren intravilan în Vaslui, str. Dimitrie Cantemir, cu suprafață de 450 mp. Fundație executată în 2025 Proiect complet Autorizație de construire valabilă Toate avizele obținute Acces pe drum privat (cu proiect aprobat) Preț: 35.000 ușor negociabil (discutabil la fața locului) Detalii ...

500 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravilan, zona linistita 23

Vand teren intravilan, zona linistita

Vand urgent 600m2 teren intravilan in com.Munteni de jos.Terenul se afla in centrul comunei.Pentru vizionare str.Stefan cel mare nr.263,a treia casa dupa sediul politiei,in sensul de mers spre Crasna.Terenul este imprejmuit,pe el se afla cultivata vita de vie si pomi fructiferi.Apa,lumina si gazele sunt ...

600 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren intravilan Husi
3

Vand teren intravilan Husi

Vând teren intravilan, Strada Dobrina, oraș Huși, judetul Vaslui. Terenul are acte de întabulare-cadastru și nomenclatură stradală (2 numere de casă). Suprafața este S=4500mp, terenul este pretabil pentru construcții rezidențiale sau comerciale datorită apropierii de soseaua principala Husi -Vaslui la ...

4,500 m2

Husi, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Casă D+P+1E  zona motel Everest
10
2

Casă D+P+1E zona motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată în zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care subsol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...

784 EUR/m2 | 204 m2

Vaslui, Vaslui

De vanzare teren si casa
5

De vanzare teren si casa

Teren Intravilan 1488 mp Oportunitate Perfectă pentru Investiție sau Construirea Casei Tale, Secuia (11 km de Vaslui) Visezi să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar aproape de facilități? Acest teren de 1488 mp din Satul Secuia poate fi locul ideal pentru tine! Detalii despre teren: Suprafață: ...

1,488 m2

Secuia, Vaslui

2200 m.p.  teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui) 1

2200 m.p. teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui)

Vand 2200 m.p de teren intravilan (pentru constructii) in comuna IVANESTI judetul Vaslui. Terenul are o deschidere de 18.5 metri la DN 2F (strada principala Vaslui -Bacau) Pretul 7 euro m.p. negociabil .

Ivanesti, Vaslui

vand casa P+M,190mp utili,350mp teren,constructie 2023,cu intabulare și recepție.
9
2

Parter:living 30mp,bucătărie open-space,ieșire terasă spate,hol spațios ieșire terasă față,dormitor,baie.Etaj:living 20mp,2 dormitoare baie,dressing,ieșire balcon față .