Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
8
11

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

O casa cu suflet, aproape de oras! Casa solida, construita cu grija si mestesug. Imobilul necesita renovari, dar are o structura sanatoasa si ofera un potential fantastic pentru a fi transormat intr-un camin. Teren incapator, impartit intre curti constructii si arabil, perfect pentru gradinarit , relaxare ...

396 EUR/m2 | 96 m2

Zorleni, Vaslui

Promovat
Complex cu Piscină/Cazare de Vânzare, 10.777mp Teren - DN24, Vaslui
20
1

Comision 0% Complex de agrement cu piscină și teren parcelat de vânzare, la intrarea în Vaslui dinspre Iasi deschidere la DN24. Este vorba despre o proprietate specială, o afacere de familie, cu deschidere la DN24 - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui. Complexul de agrement cuprinde: - ...

2361 EUR/m2 | 360 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni
8

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni

Vând casa la tara în sat Crasnaseni comuna Tatarani la 10km de orașul Huși .Casa de renovat :2 camere ,bucătărie +anexe. Casa dispune de curent și apa de la fântâna proprie ,drum asfaltat pana la poartă Casa are 83 m amprenta iar curte și gradina intravilan 3500 m.si se află în centrul satului lângă ...

176 EUR/m2 | 85 m2

Crasnaseni, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
1

Teren intravilan de vanzare

Vand teren situat in zona Poligonului auto, langa fostul Obor. Suprafata totala de 874 metri patrati. Pret: 35 euro metru patrat, negociabil.

Vaslui, Vaslui

Vând sau schimb
5
3

Vând sau schimb

Vând sau schimb Casa in Vaslui (Secuia) cu apartament 2 camere zona centrala plus diferența

667 EUR/m2 | 90 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, decomandat
8
1

Apartament 3 camere, decomandat

Apartament 3 camere,2 băi, 72 m , decomandat, strada Ana Ipătescu,bl 306, etaj 3 4, vedere pe ambele părți ale blocului. Preț negociabil

1097 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând teren de vegetație forestieră 2

Vând teren de vegetație forestieră

Vând teren de vegetație forestieră - 2400 mp Amplasament Oltenești Ocolul Silvic Huși - Vaslui 4.500 euro

Vutcani, Vaslui

Proprietate -2 case de vanzare
10

Proprietate -2 case de vanzare

Doua case de vânzare Vetrisoaia, Pojorani, jud. Vaslui Proprietar vând proprietate cu teren de 1000 mp și 2 case (200 mp). Compartimentare: 2 dormitoare, living cu bucătărie open-space, încă o bucătărie separată, 2 băi. - Toate utilitățile, mobilata complet modern - Centrală termică, termopane -Panouri ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Vetrisoaia, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind 1 loc de veci in cimitirul eternitatea din Birlad situat linga poarta mica zona centrala . Locul este imprejmuit cu soclu de mozaic. Detin act de proprietate.

Barlad, Vaslui

Hala, spatiu comercial, vad, de la 423mp la 1744mp, Vama Albita
20

Hala, spatiu comercial, vad, de la 423mp la 1744mp, Vama Albita Spatii industriale de vanzare in zona vamii Albita, jud. Vaslui, sau spatiu comercial cu vad la DN28 Dranceni daca ai nevoie sa faci: productie, depozitare, showroom; Proprietate adaptabila prin alegerea eventual a suprafetei, bugetului, ...

194 EUR/m2 | 2,167 m2

Dranceni, Vaslui

20

194 EUR/m2 | 2,167 m2

Dranceni, Vaslui

Teren intravilan zona Recea
2
4

Teren intravilan zona Recea

Vând teren de 1936 MP. situat în spatele sp l toriei de pe strada Husi St nilesti . Constructii deja axistente în jurul terenului , deci acces la toate utilit tile . Pret 30 pe MP.

1,936 m2

Husi, Vaslui

Teren intravilan casa 815 mp 5

Teren intravilan casa 815 mp

La limita dintre Moara Grecilor si Satu Nou! Toate utilitățile Detalii la telefon

Moara Grecilor, Vaslui

Vând casă
10
25

Vând casă

Va propunem spre vânzare case la cheie intr-o zona liniștita și ferita de agitația orașului,casele fiind înconjurate de dealuri frumoase dând o senzație plăcuta. Casele sunt compartimentate astfel :la parter se afla holul de intrare,garajul,bucătăria,living și o toaleta cocheta de serviciu.La etaj dispune ...

1224 EUR/m2 | 147 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament!
10

Vând apartament!

Vând apartament:suprafață 89m ,etaj 4. Apartamentul are 3 camere,2 bai,bucătărie,hol si balcon cu vedere spre Bulervard parc Cinema. Geamuri termopan,centrala termica noua,fațada renovata,acoperiș nou. Pentru mai multe detalii sau vizualizare apartament ma puteți contacta la numarul:

933 EUR/m2 | 89 m2

Husi, Vaslui

Oportunitate în Huși   teren 1250 mp cu vie pe rod, îngrijită
5
1

Oportunitate în Huși teren 1250 mp cu vie pe rod, îngrijită

Se vinde teren în suprafață de 1250 mp, cu vie pe rod (4 rânduri), bine întreținută, situat excelent vizavi de Biserica Sf. Ioan, la capătul străzii Costache Negri. Via este productivă și îngrijită, oferă recoltă anuală, ideală pentru consum propriu care apreciază mustul și vinul făcut în gospodărie ...

1,250 m2

Husi, Vaslui

Vand casa husi jud vaslui
4
1

Vand casa husi jud vaslui

Casa de vanzare in Husi, Jud. Vaslui, Str. Popa Stefan Iliescu, Nr.2. Pe amplasament se gasesc trei cladirii: corp C1 - Locuinta cu suprafata de 117 mp, corp C2 - Anexa (Magazie cu beci) cu suprafata de 22 mp si corp C3 - Anexa (Garaj) cu suprafata de 17 mp. Terenul are suprafata de 943 mp, cu front ...

581 EUR/m2 | 117 m2

Husi, Vaslui

Teren intravilan 1800mp Trestiana
3

Teren intravilan 1800mp Trestiana

Vând teren intravilan situat in Trestiana,la doar 7 minute de Barlad, ideal pentru construcție casă sau investiție. Suprafața:1800mp Utilități:apă, canalizare, curent, gaz (in curs de introducere) Terenul dispune de vie si pomi fructiferi Zona liniștită cu acces facil. Prețul este negociabil și se ...

1,800 m2

Trestiana, Vaslui

Teren in vanzare
8

Teren in vanzare

Teren situat după Recumed la circa 500m liniari practic la 3 min după Group Renault Imobilul este situat pe partea dreaptă a șoselei cu o deschidere de 15ml la axa drumului DN și 24 ml în partea de sus a drumului de acces Delea Prețul este 130.000 EUR cu posibilitatea unui schimb(garsonieră sau apartament ...

Vaslui, Vaslui

Vând cas 100m2 construit  Teren 586m2 intravilan vaslui situat str burebista, aproape de kaufland
10
10

Vând cas 100m2 construit Teren 586m2 intravilan vaslui situat str burebista, aproape de kaufland

De vânzare casă la gata cu izolație de 100 prin exterior. 100m2 construit + mansarda construit în 2025 cu materiale de calitate. Teren intravilan situat în cartier rezidențial ( situat în spatele piscinei de pe strada Huşului) strada Burebista, racordat la toate utilitățile. (Încălzire prin pardoseala) Terenul ...

500 m2

Vaslui, Vaslui

Teren intravilan 1

Teren intravilan

Vând 4000 mp teren intravilan în com. Poienesti, Valea Caselor, jud. Vaslui

4,000 m2

Poienesti, Vaslui

Casa de vanzare in satul Muntenii de Jos in spatele primăriei
9
5

Casa este formata din 3 camere, 1 bucătărie, 1 baie ,1 cămară , are apa trasa , curent si canalizare . Țeavă de gaz este la poarta . Imobilul are 84 mp si este pe un teren de 2800 mp . Actele sunt la zi . Preț 55 000 euro negociabil. Telefon

655 EUR/m2 | 84 m2

Vaslui, Vaslui

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui
10
6

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui

vând casă 3 camere hol baie cu wc și cadă plus bucătărie parchet toată casa uși geamuri termopan suprafață 90 m2 teren 1040m2 la șosea cu o deschidere de 40 m2 la șosea o anexă bucătărie de vară de 20 m2 casa este din chirpici cimentuita mobilata utilata complet curent electric fântână proprie anexe ...

422 EUR/m2 | 90 m2

Voinesti (Vulturesti), Vaslui

Teren extravilan zorleni

Teren extravilan zorleni

Vand teren extravilan in zorleni

6,800 m2

Zorleni, Vaslui

Oaza ta de liniște la țară
10
2

Oaza ta de liniște la țară

Proprietate completă în centrul satului Pogana, la 7 min de Bârlad ! Preț: 60.000 euro negociabil Se vinde casă bătrânească locuibilă, cu geamuri și uși din termopan, dotată cu sobă cu plită funcțională,se vinde complet utilată , mobilă , aragaz , frigider , canapele , etc, într-o zonă excelentă în ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Pogana, Vaslui

Spațiu comercial -Bar
5

Spațiu comercial -Bar

Vând spațiu comercial 70 M2 in zona ultracentrală 70000 euro. Variante cu imobiliare (apartament, garsoniera) cu diferența din partea mea sau a dv.

1000 EUR/m2 | 70 m2

Barlad, Vaslui

Schimb casă Bârlad cu București sau vânzare
10
3

Schimb casă Bârlad cu București sau vânzare

Schimb casă din orașul Bârlad cu casă în București sau vând. 4 camere, 200 mp teren 600 mp racordată la gaz, apă, curent, toate facilitățile Preț pentru vânzare 90 000 de euro, discutabil.

400 EUR/m2 | 200 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 3 camere de vanzare
5

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament 3 camere,baie si bucatarie,balcon, et. 1,decomandat, izolat exterior 10 cm, interior 5 cm, pardoseala 2 cm, termopane noi, geam la baie.Se vinde mobilat sau nemobilat. Este in zona gura leului, la 5 min de Penny, gara, piata, aproape de scoala 2, sc. 11, liceul pedagogic, spalatorii auto, ...

1322 EUR/m2 | 59 m2

Barlad, Vaslui

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI in cimitirul DRIC inf la tel

Vaslui, Vaslui

Vând livadă nuc ecologica
9
1

Vând livadă nuc ecologica

Se vinde 3,34 ha livadă nuc ecologica din fonduri proprii în județul Vaslui .pentru mai multe detalii

Barlad, Vaslui

De vânzare teren intravilan + clădire
20

De vânzare teren intravilan + clădire

De vânzare teren intravilan 2857mp+curți construcții (clădire)-139mp, situat pe strada Mihai Eminescu, nr. 2. Terenul este dezmembrat din fostul MAT, pe teren se află o clădire de 139mp formată din 3 camere, verandă și 2 grupuri sanitare. Clădirea încă este racordată la curent electric, pe teren este ...