Promovat
Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii
5
2

Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii

Agentia imobiliara Nobel Haus va prezinta in exclusivitate, un teren intravilan, in Grivita, cu deschidere de 20 m la strada principala. Terenul se afla la intrarea in Grivita dinspre Barlad. Pret: 31.500 euro (30 euro mp). Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata: 1.041 mp Dimensiuni: ...

1,041 m2

Grivita, Vaslui

Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna
7
1

Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna

COMISION ZERO CUMPĂRĂTOR! Teren Intravilan 6.890 mp - Crasna-Albești OPORTUNITATE INVESTIȚIE - Preț și locație de EXCEPȚIE! AVANTAJE: COMISION ZERO pentru cumpărător - economisești mii de euro! 6.890 mp teren intravilan - suprafață generoasă Deschidere 22,8 m la DRUM ASFALTAT - acces excelent Utilități ...

6,890 m2

Crasna, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vand Teren Ciusmeaua Moldovencii
1

Vand Teren Ciusmeaua Moldovencii

Vând teren după Cișmeaua Moldovencei. Situat la șosea DN15d Suprafață 7800mp. Preț 20 euro mp. Puțin negociabil. Deschidere 25 metri. Detalii si negocieri la fata locului -

Vaslui, Vaslui

Teren agricol Ivănești, Vaslui
1
3

Teren agricol Ivănești, Vaslui

De vânzare teren extravilan agricol, sunt 4 parcele, acte valabile. Cadastru și intabulare pentru fiecare parcelă in parte. Suprafața totală este de 28.800mp. Suprafețele pentru fiecare parcelă in parte, se pot vedea în fotografia atașată la acest anunț. Pentru alte informații sunați sau trimiteți ...

28,800 m2

Vaslui, Vaslui

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

1400m patrati Teren vânzare 4km Vaslui Muntenii de jos Terenul se afla la 300 m.m.strada principala ,asasfalt ,gaz metan ,fibra optica .

1,400 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1200m2 Munteni de Jos
6
1

Teren intravilan 1200m2 Munteni de Jos

de vanzare teren intravilan 1200m2 localitatea Muntenii de Jos ( Munteni de Rapa) la strada asfaltata pe teren se gasesc 3 constructii ... 2 corpuri de casa mai vechi ce necesita demolare si o constructie mai noua din bca cu beci si magazie utilitati curent electric mai multe detalii la telefon

1,200 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui 3

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui

VIPP S.A. in faliment, prin lichidator judiciar EVOINSOL SPRL anunta organizarea licitatiei publice deschisa ascendenta cu strigare pentru vanzarea individuala a imobilelor apartinand debitoarei, in data de 01.04.2026, ora 1400. Licitatia publica cu strigare va porni de la urmatoarele preturi: 1. Imobil ...

56 EUR/m2 | 12,072 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

vand teren husi 3

vand teren husi

1700 mp de teren intravilan in zona Dobrina, la ultima bariera pe partea dreapta., suprafata totala: 1700

1,700 m2

Husi, Vaslui

Vând teren Vaslui
4
4

Vând teren Vaslui

Vând teren intravilan în Vaslui, str. Dimitrie Cantemir, cu suprafață de 450 mp. Fundație executată în 2025 Proiect complet Autorizație de construire valabilă Toate avizele obținute Acces pe drum privat (cu proiect aprobat) Preț: 35.000 ușor negociabil (discutabil la fața locului) Detalii ...

500 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravilan 15000 euro negociabil 23

Vand teren intravilan 15000 euro negociabil

Vand urgent 600m2 teren intravilan in com.Munteni de jos.Terenul se afla in centrul comunei.Pentru vizionare str.Stefan cel mare nr.263,a treia casa dupa sediul politiei,in sensul de mers spre Crasna.Terenul este imprejmuit,pe el se afla cultivata vita de vie si pomi fructiferi.Apa,lumina si gazele sunt ...

600 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren intravilan Husi
3

Vand teren intravilan Husi

Vând teren intravilan, Strada Dobrina, oraș Huși, judetul Vaslui. Terenul are acte de întabulare-cadastru și nomenclatură stradală (2 numere de casă). Suprafața este S=4500mp, terenul este pretabil pentru construcții rezidențiale sau comerciale datorită apropierii de soseaua principala Husi -Vaslui la ...

4,500 m2

Husi, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Casă D+P+1E  zona motel Everest
10
1

Casă D+P+1E zona motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată în zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care subsol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...

784 EUR/m2 | 204 m2

Vaslui, Vaslui

De vanzare teren si casa
5

De vanzare teren si casa

Teren Intravilan 1488 mp Oportunitate Perfectă pentru Investiție sau Construirea Casei Tale, Secuia (11 km de Vaslui) Visezi să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar aproape de facilități? Acest teren de 1488 mp din Satul Secuia poate fi locul ideal pentru tine! Detalii despre teren: Suprafață: ...

1,488 m2

Secuia, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea