Teren central unic proprietar
5

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Vand complex industrial comercial in Husi - ID : RH-43182-property
20
1

De vânzare Complex industrial comercial în Huși, jud. Vaslui Suprafață construită totală: 10.000 mp Teren total: peste 19.000 mp Adresă: Huși, jud. Vaslui Utilități: curent trifazic, apă, canalizare, acces asfaltat Destinație actuală: hale producție, depozite, birouri, dormitoare muncitori Ideal ...

Husi, Vaslui

Promovat
Depozit/Spațiu industrial Vaslui - 0% Comision cumparator
20

Depozit/Spațiu industrial Vaslui - 0% Comision cumparator

REMAX vă prezintă spre vânzare un Depozit de fructe, o oportunitate exceptională pentru depozitare, productie sau investiții, situat la limita cu municipiul Vaslui, în comuna Muntenii de Jos, județul Vaslui. Imobilul are o suprafață de teren de 2800 m.p., pe care se află edificată o construcție C1 - ...

568 EUR/m2 | 880 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

vand teren husi 3

vand teren husi

1700 mp de teren intravilan in zona Dobrina, la ultima bariera pe partea dreapta., suprafata totala: 1700

1,700 m2

Husi, Vaslui

Vând teren Vaslui
4
4

Vând teren Vaslui

Vând teren intravilan în Vaslui, str. Dimitrie Cantemir, cu suprafață de 450 mp. Fundație executată în 2025 Proiect complet Autorizație de construire valabilă Toate avizele obținute Acces pe drum privat (cu proiect aprobat) Preț: 35.000 ușor negociabil (discutabil la fața locului) Detalii ...

500 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravilan 15000 euro negociabil 23

Vand teren intravilan 15000 euro negociabil

Vand urgent 600m2 teren intravilan in com.Munteni de jos.Terenul se afla in centrul comunei.Pentru vizionare str.Stefan cel mare nr.263,a treia casa dupa sediul politiei,in sensul de mers spre Crasna.Terenul este imprejmuit,pe el se afla cultivata vita de vie si pomi fructiferi.Apa,lumina si gazele sunt ...

600 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren intravilan Husi
3

Vand teren intravilan Husi

Vând teren intravilan, Strada Dobrina, oraș Huși, judetul Vaslui. Terenul are acte de întabulare-cadastru și nomenclatură stradală (2 numere de casă). Suprafața este S=4500mp, terenul este pretabil pentru construcții rezidențiale sau comerciale datorită apropierii de soseaua principala Husi -Vaslui la ...

4,500 m2

Husi, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Casă D+P+1E  zona motel Everest
10
1

Casă D+P+1E zona motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată în zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care subsol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...

784 EUR/m2 | 204 m2

Vaslui, Vaslui

De vanzare teren si casa
5

De vanzare teren si casa

Teren Intravilan 1488 mp Oportunitate Perfectă pentru Investiție sau Construirea Casei Tale, Secuia (11 km de Vaslui) Visezi să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar aproape de facilități? Acest teren de 1488 mp din Satul Secuia poate fi locul ideal pentru tine! Detalii despre teren: Suprafață: ...

1,488 m2

Secuia, Vaslui

2200 m.p.  teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui) 1

2200 m.p. teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui)

Vand 2200 m.p de teren intravilan (pentru constructii) in comuna IVANESTI judetul Vaslui. Terenul are o deschidere de 18.5 metri la DN 2F (strada principala Vaslui -Bacau) Pretul 7 euro m.p. negociabil .

Ivanesti, Vaslui

vand casa P+M,190mp utili,350mp teren,constructie 2023,cu intabulare și recepție.
9
2

Parter:living 30mp,bucătărie open-space,ieșire terasă spate,hol spațios ieșire terasă față,dormitor,baie.Etaj:living 20mp,2 dormitoare baie,dressing,ieșire balcon față .