Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă (toate utilitățile) 3

Vând casă (toate utilitățile)

Vând casă cu toate utilitățile,în Bârlad,aproape de LIDL -piață. Teren:542mp(100 mp.)Telefon:

100 EUR/m2 | 542 m2

Barlad, Vaslui

vand urgent casa
10
3

vand urgent casa

casa de vânzare pe strada dorna Nr 11 zona confecție 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne canalizare prețul este ușor negociabil toate actele la notariat se vor plăti de către cumpărător apa curent cablu canalizare căldura pe lemne centrală proprie gaz ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial
7

Spatiu comercial

Se vinde spațiu comercial 86 mp. Bârlad jud Vaslui bld Primaverii nr10

0 EUR/m2 | 86 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan
6
1

Teren intravilan

Vând teren central 553mp unic proprietar acte la zi terenul se afla in vecinătatea teatrului pe strada cu același nume Victor ion popa 6 ideal pentru orice tip de construcții imobil,birouri parc auto ecc toate utilitățile la marginea proprietății accept unele schimburi ap2 3 cam parter et 1.2.exclus ...

Central, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 57.000 EU.

1056 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui
1
6

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui

Vând sau închiriez, teren la 5 km de Bârlad, zona Mira, 10800 mp, din care 200 mp intravilan.Terenul are deschidere de 55 metri la DE 85.

10,800 m2

Barlad, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

553 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere decomandat, etajul 2, zona confecții

Vand apartament 2 comete, decomandat, etajul 2, zona confecții. Apartamentul are multiple îmbunătățiri: Geamurile și ușile interioare sunt de termopan, culoare uși maro , balcon închis termopan, gled, faianță gresie, parchet, izolat exterior cu polistiren de 10, centrala proprie, aier condiționat. ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Confectii, Barlad, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vând vilă Bârlad ultracentral   accept apartament + diferență. 3

Vând vilă Bârlad ultracentral accept apartament + diferență.

Vând vilă P+1 în Bârlad, zona ultracentrală ultramodernă; Suprafață utilă: 220 mp Garaj: 57 mp Compartimentare: 6 camere, 2 băi, bucătărie, etc. Vila este complet mobilată și utilată. Se acceptă variante cu apartament + diferență.

1408 EUR/m2 | 277 m2

Central, Barlad, Vaslui

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Teren 300m2 amprenta la90m2 cu mansarda poze si mai multe detali in privat

375 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren
1

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren

De vânzare Complex Paradis Bârlad, ultra central , 4400m2, cu ieșire la trei străzi . Preț 400 m2, negociabil. Relații la telefon .

0 EUR/m2 | 4,400 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
7

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Vanzari teren 342 mp
4
18

Vanzari teren 342 mp

Vand teren 342 mp in barlad, str. Victor Ion Popa nr.8A cu acte in regula, pret negociabil intre 17.000-17.500 euro prin virament bancar. Daca nu sunteți interesați real, nu deranjați. Mulțumesc.

Central, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare
6
1

Casa de vânzare

Casa de vânzare 67 mp Baie bucătărie utilități centrala termica Beci plus anexe

967 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Casa bătrânească in Barlad 4

Casa bătrânească in Barlad

Vând casă bătrânească in Bârlad cu toate utilitatile 350m, 6 camere, 2 holuri, un beci și o magazie.

171 EUR/m2 | 350 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare cartier deal barlad
3
8

Casa de vanzare cartier deal barlad

De vanzare casa in Barlad , cartier Deal , str. Tudor Vladimrescu , cu 3 camere, bucatarie , hol, baie si anexe , casa locuibila, toate utilitatile: curent, apa, gaz, canalizare, suprafata de teren 635 mp, cu gradina plus o fantana in curte, deschidere la strada de 16 mp. Zona buna si linistita ! Pret ...

586 EUR/m2 | 140 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
10

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere, zona Stadion 2

Vând apartament 3 camere, zona Stadion

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat la et.2 din 4, str.Vasile Pârvan nr.17, aproape de creșă și grădinița de copii. Apartamentl are suprafața de 51 m2 și este compus din cameră de zi, 2 dormitoare, bucătărie, 2 debarale, 2 holuri, baie și balcon închis cu termopan. Apartamentul deține centrală ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Gata de locuit.
6
1

Gata de locuit.

Vând apartament două camere, parter zona stadion recent renovat!

1599 EUR/m2 | 43 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vanzare
10
12

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad .Casa se afla la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului.Deschiderea este de 12 mp.Are 4 camere,2 bucatarii,baie,2 holuri( hol mare 30 mp,hol mic 4 mp),beci,magazie,termopane toata casa,centrala termica+ sobe,izolata, canalizare, strada asfaltata. .Terenul este de 1339 ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare Bârlad
8
8

Casă de vânzare Bârlad

Vând casă în cartier Țuguieta,P+1E,168 mp,suprafața teren 308 mp.Construcție din bolțari,finalizată în 2000. Casa este izolată termic,termopane,parțial mobilată. 4 camere,living,2 holuri,bucătărie și 2 băi,balcon și 2 anexe. Curent electric și apă,fosă,gaz și canalizare la poartă.

655 EUR/m2 | 168 m2

Barlad, Vaslui

Vand Constructie
10
1

Vand Constructie

Vând construcție cu destinație în acte ca locuința 85 mp fara utilități și 5000 mp teren , locație buna pentru grădinărie, creștere animale ,recreere . aflată la 10 m de râul Bârlad pe linia CFR Bârlad -Galați zona depozit militar pod fier ce traversează Râul Preț 35000 eur

515 EUR/m2 | 68 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare Teren si Casa BARLAD
3
1

De vanzare Teren si Casa BARLAD

De vanzare Teren si Casa veche, cu o suprafata de 364 mp in zona central - rezidentiala in Barlad, situate in Str. Caraiman, nr. 6. Utilitati functionale: - Apa - Canalizare - Gaze - Curent electric In proximitate aveti Penny Supermarket, Ana si Cornel, Scoli, Statie Autobuz. Pret: 57.500 (NEGOCIABIL) Telefon ...

1045 EUR/m2 | 55 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand loc de veci cimitirul Eternitatea

Vand loc de veci cimitirul Eternitatea

Vand loc de veci în Cimitirul Eternitatea din Barlad. Locul este achiziționat cu Act de proprietate Morminte si poate fi vandut la notar. Zona: este mai jos de Casa de Oseminte

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere semidecomandat central
10
3

Vand apartament 2 camere semidecomandat central

Daca iti doresti un apartament situat central, dar putin retras de agitatia bulevardului Republicii pentru a te bucura de liniste la tine acasa, ai ocazia sa vizionezi, si poate, de ce nu, sa si achizitionezi acest apartament de 2 camere semidacomandat, situat in bulevardul Epureanu, nr 20, langa Gradinita ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

De vanzare apartament 2 camere
4

De vanzare apartament 2 camere

Se vinde apartamentul cu 2 camere,la etajul 5 din 8,mobilat complet, zona Gradina. Aer conditionat si centrala de apartament.Pretul este 57000 Euro,usor negociabil.

110 EUR/m2 | 52 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă cartier Livada în
10
3

Vând casă cartier Livada în

Vând casă la intrare în cartier Livadă Casa este amplasată pe un teren de 520 m și are4 dormitoare living bucătărie și 2 băi ,încălzire în pardoseală izolată cu spumă poliuretanică la interior și polistiren esp 100 de 10 cm la exterior,geamuri tripan clasa A energie ,,,

1250 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Teren in Bariera  cartier Crang 6

Teren in Bariera cartier Crang

Vând teren cu suprafața de 500 mp, în cartierul Crâng, în spate la Pensiunea Sandra. Menționez ca nu este racordat la utilități, acestea sunt în apropiere. Dețin 2 parcele alăturate fiecare de 500 mp - schimb ambele cu apartament +diferenta Preț bucata 20.000 euro sau ambele 35.000 euro

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...