Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Teren in Bariera  cartier Crang 6

Teren in Bariera cartier Crang

Vând teren cu suprafața de 500 mp, în cartierul Crâng, în spate la Pensiunea Sandra. Menționez ca nu este racordat la utilități, acestea sunt în apropiere. Dețin 2 parcele alăturate fiecare de 500 mp - schimb ambele cu apartament +diferenta Preț bucata 22.000 euro sau ambele 40.000 euro

500 m2

Barlad, Vaslui

Vând vilă Bârlad ultracentral   accept apartament + diferență. 3

Vând vilă Bârlad ultracentral accept apartament + diferență.

Vând vilă P+1 în Bârlad, zona ultracentrală ultramodernă; Suprafață utilă: 220 mp Garaj: 57 mp Compartimentare: 6 camere, 2 băi, bucătărie, etc. Vila este complet mobilată și utilată. Se acceptă variante cu apartament + diferență.

1408 EUR/m2 | 277 m2

Central, Barlad, Vaslui

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...

880 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Caramidarie ANL 16

Vand teren zona Caramidarie ANL

Vând diverse loturi de teren în zona Caramidarie, în apropierea blocurilor ANL și a viitoarei șosele de centura a orasului, toate utilitățile zonei, plan, loturile sunt situate în puncte diferite cu suprafețe de 5000 mp, 10000 mp, 20000 mp , 26000 mp.pret 5 euro/ mp negociabil în funcție de suprafață ...

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1054 mp
1

Teren intravilan 1054 mp

Teren ideal pentru construirea unui vile având toate utilitățile Electricitate 2 Apă 2 Canalizare 2 Gaz 1 Strada Cerbului nr. 150

1,054 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2 camere decomandat
8
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere in Barlad ,zona centrala ( in spate la penny market) 2 camere decomandate,50 mp,etaj 4, izolat ext si int, balcon inchis, geamuri si usi interioare termopan, centrala termica, aer conditionat, gresie(baie,hol,bucatarie,balcon), parchet laminat(living și dormitor).Pret 70.000 ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

Casa cu 5 camere la 500 metri de LIDL piata centru
11
1

Casa cu 5 camere la 500 metri de LIDL piata centru

Direct proprietar, comision zero. Situata la 500 metri de Podul Pescariei sau LIDL piata, cartier Podeni, strada Alexandru Vlahuta nr. 60 (langa fostul magazin La Pitici) cu deschidere la doua strazi (Str. Alexandru Vlahuta 12,83 metri liniari si str. C.A. Rosseti 46,80 metri liniari), proprietatea ...

1024 EUR/m2 | 127 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă (toate utilitățile) 3

Vând casă (toate utilitățile)

Vând casă cu toate utilitățile,în Bârlad,aproape de LIDL -piață. Teren:542mp(100 mp.)Telefon:

100 EUR/m2 | 542 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Teren intravilan
6
1

Teren intravilan

Vând teren central 553mp unic proprietar acte la zi terenul se afla in vecinătatea teatrului pe strada cu același nume Victor ion popa 6 ideal pentru orice tip de construcții imobil,birouri parc auto ecc toate utilitățile la marginea proprietății accept unele schimburi ap2 3 cam parter et 1.2.exclus ...

Central, Barlad, Vaslui

Teren central intravilan
6
1

Teren central intravilan

Vând teren central ideal pentru orice tip de construcție locuință,afacere parc auto ecc situat in imediata apropiere de teatrul Victor Ion Popa toate utilitățile in imediata apropiere nu necesita traverse unic proprietar acte la zi accept unele schimburi apartamente 3c in zona centrala et.1.2 ofer și ...

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

Teren central 553 mp
5
1

Teren central 553 mp

Vând teren central 553mp acte la zi unic proprietar toate utilitatile in imediata apropriere nu necesita traverse! teren situat in spatele teatrului drum betonat,ideal pentru orice tip de construcții casa,parc auto,service auto ecc accept schimburi cu apartament central rog seriozitate nu deranjați inutil!!!per ...

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

vind apartament.
1
10

vind apartament.

apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata

764 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

casa vind sau schimb
2
9

casa vind sau schimb

casa de vinzare sau schimb cu apartament și diferența.

217 EUR/m2 | 300 m2

Periferie, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare
3
3

Casa de vânzare

Vând casă cartier Tuguieta ,str pictor adamiu 19.Casa este formata din 3 camere,hol, bucătărie,baie,anexa cu bucătărie vara,beci și o cameră . Suprafață totala 250 m. Preț 62.000euro neg.

620 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare apartament 2 camere
4

De vanzare apartament 2 camere

Se vinde apartamentul cu 2 camere,la etajul 5 din 8,mobilat complet, zona Gradina. Aer conditionat si centrala de apartament.Pretul este 57000 Euro,usor negociabil.

110 EUR/m2 | 52 m2

Barlad, Vaslui

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

De Vânzare   Închiriere Service Auto   Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad Ofer spre vânzare sau închiriere service auto complet funcțional, situat în Bârlad, strada Mihai Viteazu nr 41, langa Fabrica de Ulei Mandra . Imobilul este dotat cu toate utilitățile necesare, gaze, energie electrica 220 V si 380 V, apa, canalizare, loc ...

Barlad, Vaslui

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581
4
17

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581

Vand parcela teren Extravilan cu suprafata de 1500mp la iesirea din Barlad catre Vaslui DN24 E581, pe stanga, in spatele depozitului de materiale de constructii. Cale de acces direct din DN. Fiind situat in linia a doua beneficiaza de liniste. Acces la utilitati precum apa, gaz, electricitate. Terenul ...

1,500 m2

Barlad, Vaslui

DE vânzare teren intravilan 553mp
5
1

DE vânzare teren intravilan 553mp

vând teren intravilan 553 m , toate utilitățile apă gaz curent în Marginea hotarului unii și proprietari acte la zi seriozitate mărită să mă contactați mulțumesc pentru curioși rog să se abțină

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp   Bârlad
4

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp Bârlad

Vând proprietate mixtă ideală pentru activități de logistică, depozitare și sediu administrativ, construită în anul 2008. Proprietatea oferă un echilibru perfect între spațiul de stocare, birourile moderne și o curte generoasă pentru manevră. DOTARE PREMIUM: INDEPENDENȚĂ ENERGETICĂ (PROSUMATOR) Sistem ...

619 EUR/m2 | 564 m2

Barlad, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

553 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Barlad, zona centrala   3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda 2

Casa de vanzare Barlad, zona centrala 3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda

Vând casă în Bârlad, poziție centrală, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Casa este compartimentată astfel: 3 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol. Dispune de mansardă amenajabilă, potrivită pentru spațiu suplimentar (birou, dormitor sau zonă de relaxare). Curtea oferă grădină ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

casa de vânzare
10
2

casa de vânzare

casa de vânzare zona cartier deal 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne

500 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Teren 300m2 amprenta la90m2 cu mansarda poze si mai multe detali in privat

375 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare casa Barlad
1
6

Vanzare casa Barlad

Vand casa in Barlad, str. Rosca Codreanu nr.5, aproape de centru, din caramida, 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie,camara, debara, suprafata 136 mp, canalizare, gaze, suprafata teren 640 mp, 2 magazii, garaj, beci cu lungimea 15 m si adancimea 10 m, deschiderea la strada de aprox.30 m. Pretul este ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
9

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar
1
7

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar

CASA , curata, trainica din caramida, izolatie termica, gaze, canalizare, cuprinde 2 apartamente decomandate-parter si etaj (recent amenajat), sobe teracota, balcon inchis cu termopan, posibilitate mansardare, 3 bai, 3 bucatarii, 2 beciuri, crama, atelier, amenajare speciala pentru pasari, magazie, ...

317 EUR/m2 | 757 m2

Barlad, Vaslui

Vanzari teren 342 mp
4
18

Vanzari teren 342 mp

Vand teren 342 mp in barlad, str. Victor Ion Popa nr.8A cu acte in regula, pret negociabil intre 17.000-17.500 euro prin virament bancar. Daca nu sunteți interesați real, nu deranjați. Mulțumesc.