Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare Bârlad
8
8

Casă de vânzare Bârlad

Vând casă în cartier Țuguieta,P+1E,168 mp,suprafața teren 308 mp.Construcție din bolțari,finalizată în 2000. Casa este izolată termic,termopane,parțial mobilată. 4 camere,living,2 holuri,bucătărie și 2 băi,balcon și 2 anexe. Curent electric și apă,fosă,gaz și canalizare la poartă.

655 EUR/m2 | 168 m2

Barlad, Vaslui

Vand Constructie
10
1

Vand Constructie

Vând construcție cu destinație în acte ca locuința 85 mp fara utilități și 5000 mp teren , locație buna pentru grădinărie, creștere animale ,recreere . aflată la 10 m de râul Bârlad pe linia CFR Bârlad -Galați zona depozit militar pod fier ce traversează Râul Preț 35000 eur

515 EUR/m2 | 68 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare Teren si Casa BARLAD
3
1

De vanzare Teren si Casa BARLAD

De vanzare Teren si Casa veche, cu o suprafata de 364 mp in zona central - rezidentiala in Barlad, situate in Str. Caraiman, nr. 6. Utilitati functionale: - Apa - Canalizare - Gaze - Curent electric In proximitate aveti Penny Supermarket, Ana si Cornel, Scoli, Statie Autobuz. Pret: 57.500 (NEGOCIABIL) Telefon ...

1045 EUR/m2 | 55 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand loc de veci cimitirul Eternitatea

Vand loc de veci cimitirul Eternitatea

Vand loc de veci în Cimitirul Eternitatea din Barlad. Locul este achiziționat cu Act de proprietate Morminte si poate fi vandut la notar. Zona: este mai jos de Casa de Oseminte

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere semidecomandat central
10
3

Vand apartament 2 camere semidecomandat central

Daca iti doresti un apartament situat central, dar putin retras de agitatia bulevardului Republicii pentru a te bucura de liniste la tine acasa, ai ocazia sa vizionezi, si poate, de ce nu, sa si achizitionezi acest apartament de 2 camere semidacomandat, situat in bulevardul Epureanu, nr 20, langa Gradinita ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

De vanzare apartament 2 camere
4

De vanzare apartament 2 camere

Se vinde apartamentul cu 2 camere,la etajul 5 din 8,mobilat complet, zona Gradina. Aer conditionat si centrala de apartament.Pretul este 57000 Euro,usor negociabil.

110 EUR/m2 | 52 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă cartier Livada în
10
3

Vând casă cartier Livada în

Vând casă la intrare în cartier Livadă Casa este amplasată pe un teren de 520 m și are4 dormitoare living bucătărie și 2 băi ,încălzire în pardoseală izolată cu spumă poliuretanică la interior și polistiren esp 100 de 10 cm la exterior,geamuri tripan clasa A energie ,,,

1250 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Teren in Bariera  cartier Crang 6

Teren in Bariera cartier Crang

Vând teren cu suprafața de 500 mp, în cartierul Crâng, în spate la Pensiunea Sandra. Menționez ca nu este racordat la utilități, acestea sunt în apropiere. Dețin 2 parcele alăturate fiecare de 500 mp - schimb ambele cu apartament +diferenta Preț bucata 20.000 euro sau ambele 35.000 euro

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...

880 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Caramidarie ANL 16

Vand teren zona Caramidarie ANL

Vând diverse loturi de teren în zona Caramidarie, în apropierea blocurilor ANL și a viitoarei șosele de centura a orasului, toate utilitățile zonei, plan, loturile sunt situate în puncte diferite cu suprafețe de 5000 mp, 10000 mp, 20000 mp , 26000 mp.pret 5 euro/ mp negociabil în funcție de suprafață ...

Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1054 mp
1

Teren intravilan 1054 mp

Teren ideal pentru construirea unui vile având toate utilitățile Electricitate 2 Apă 2 Canalizare 2 Gaz 1 Strada Cerbului nr. 150

1,054 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2 camere decomandat
8
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere in Barlad ,zona centrala ( in spate la penny market) 2 camere decomandate,50 mp,etaj 4, izolat ext si int, balcon inchis, geamuri si usi interioare termopan, centrala termica, aer conditionat, gresie(baie,hol,bucatarie,balcon), parchet laminat(living și dormitor).Pret 70.000 ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

Casa cu 5 camere la 500 metri de LIDL piata centru
11
1

Casa cu 5 camere la 500 metri de LIDL piata centru

Direct proprietar, comision zero. Situata la 500 metri de Podul Pescariei sau LIDL piata, cartier Podeni, strada Alexandru Vlahuta nr. 60 (langa fostul magazin La Pitici) cu deschidere la doua strazi (Str. Alexandru Vlahuta 12,83 metri liniari si str. C.A. Rosseti 46,80 metri liniari), proprietatea ...

1024 EUR/m2 | 127 m2

Barlad, Vaslui

Teren central intravilan
6
1

Teren central intravilan

Vând teren central ideal pentru orice tip de construcție locuință,afacere parc auto ecc situat in imediata apropiere de teatrul Victor Ion Popa toate utilitățile in imediata apropiere nu necesita traverse unic proprietar acte la zi accept unele schimburi apartamente 3c in zona centrala et.1.2 ofer și ...

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

Teren central 553 mp
5
1

Teren central 553 mp

Vând teren central 553mp acte la zi unic proprietar toate utilitatile in imediata apropriere nu necesita traverse! teren situat in spatele teatrului drum betonat,ideal pentru orice tip de construcții casa,parc auto,service auto ecc accept schimburi cu apartament central rog seriozitate nu deranjați inutil!!!per ...

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

vind apartament.
1
10

vind apartament.

apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata

764 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

casa vind sau schimb
2
9

casa vind sau schimb

casa de vinzare sau schimb cu apartament și diferența.

217 EUR/m2 | 300 m2

Periferie, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare
3
3

Casa de vânzare

Vând casă cartier Tuguieta ,str pictor adamiu 19.Casa este formata din 3 camere,hol, bucătărie,baie,anexa cu bucătărie vara,beci și o cameră . Suprafață totala 250 m. Preț 62.000euro neg.

620 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

De Vânzare   Închiriere Service Auto   Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad Ofer spre vânzare sau închiriere service auto complet funcțional, situat în Bârlad, strada Mihai Viteazu nr 41, langa Fabrica de Ulei Mandra . Imobilul este dotat cu toate utilitățile necesare, gaze, energie electrica 220 V si 380 V, apa, canalizare, loc ...

Barlad, Vaslui

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581
4
17

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581

Vand parcela teren Extravilan cu suprafata de 1500mp la iesirea din Barlad catre Vaslui DN24 E581, pe stanga, in spatele depozitului de materiale de constructii. Cale de acces direct din DN. Fiind situat in linia a doua beneficiaza de liniste. Acces la utilitati precum apa, gaz, electricitate. Terenul ...

1,500 m2

Barlad, Vaslui

DE vânzare teren intravilan 553mp
5
1

DE vânzare teren intravilan 553mp

vând teren intravilan 553 m , toate utilitățile apă gaz curent în Marginea hotarului unii și proprietari acte la zi seriozitate mărită să mă contactați mulțumesc pentru curioși rog să se abțină

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp   Bârlad
4

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp Bârlad

Vând proprietate mixtă ideală pentru activități de logistică, depozitare și sediu administrativ, construită în anul 2008. Proprietatea oferă un echilibru perfect între spațiul de stocare, birourile moderne și o curte generoasă pentru manevră. DOTARE PREMIUM: INDEPENDENȚĂ ENERGETICĂ (PROSUMATOR) Sistem ...

619 EUR/m2 | 564 m2

Barlad, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Barlad, zona centrala   3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda 2

Casa de vanzare Barlad, zona centrala 3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda

Vând casă în Bârlad, poziție centrală, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Casa este compartimentată astfel: 3 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol. Dispune de mansardă amenajabilă, potrivită pentru spațiu suplimentar (birou, dormitor sau zonă de relaxare). Curtea oferă grădină ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8
1

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare casa Barlad
1
6

Vanzare casa Barlad

Vand casa in Barlad, str. Rosca Codreanu nr.5, aproape de centru, din caramida, 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie,camara, debara, suprafata 136 mp, canalizare, gaze, suprafata teren 640 mp, 2 magazii, garaj, beci cu lungimea 15 m si adancimea 10 m, deschiderea la strada de aprox.30 m. Pretul este ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar
1
7

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar

CASA , curata, trainica din caramida, izolatie termica, gaze, canalizare, cuprinde 2 apartamente decomandate-parter si etaj (recent amenajat), sobe teracota, balcon inchis cu termopan, posibilitate mansardare, 3 bai, 3 bucatarii, 2 beciuri, crama, atelier, amenajare speciala pentru pasari, magazie, ...

317 EUR/m2 | 757 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
8

Teren intravilan de vanzare

De vanzare teren intravilan in suprafata de 4000 mp situat pe str. Mihail Eminescu, langa MAT cu deschidere de 85 ml Posibil lotizat. Este tot betonat. Are gaz, canalizare,apa curenta și curent electric. . Pretabil pt cartier rezidențial ,sala evenimente, hale de productie.

4,000 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

casa in Barlad
2
10

casa in Barlad

vand casa in Barlad,Zona Podeni , din caramida , canalizare , gaze , Centrala termica, fantana, curte mare , livada , trei porti , garaj , etc

110 EUR/m2 | 1,000 m2

Barlad, Vaslui

De Vânzare teren 707 mp in Barlad in spate la Poșta Română din centru

De vânzare teren ideal pentru dezvoltare comercială in Barlad în spate la Poșta Română din centru 707 mp!Terenul are niște clădiri mai vechi pe el:o casă,magazii și un garaj!Zonă bună!Are toate utilitățile necesare:gaz,curent, canalizare, apă de la rețea plus o fântână în curte!Pt mai multe detalii sunați ...

707 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

imobiliare 1

imobiliare

vând garaj în Barlad str Aleea Parc in spate la gen 9

Nord-Vest, Barlad, Vaslui

teren de vanzare

teren de vanzare

teren de vanzare barlad

500 m2

Barlad, Vaslui

Se vinde casa + anexa cu posibilitatea vândute separat
4
1

Se vinde casa + anexa cu posibilitatea vândute separat

Se vinde casa plus anexa cu posibilitatea vândute separat . Detalii doar la nr de telefon

1390 EUR/m2 | 187 m2

Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2

Vând apartament

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, zona stadion, Etaj 3, str. N Tonitza nr.3, cu următoarele caracteristici: -este intabulat(cu toate actele la zi) spațios, luminos, calduros, ferit de zgomot și praf. Apartamentul este renovat cu materiale de calitate, instalația sanitară, electrică și termică ...

1333 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

vând garaj

vând garaj

vând garaj zona gradina str aleia parc pre12000 eur

Barlad, Vaslui

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren 450 mp cu casa bătrânească situat în Municipiul Bârlad, zona Deal.

450 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 2

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea