Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

O proprietate cu potențial uriaș, într -o zonă bună a municipiului Bârlad - Podul Verde. Cu un teren generos de 1459 mp, această proprietate îmbină perfect spațiul rezidențial cu oportunități comerciale. Pe lângă casa de locuit, solidă și primitoare, imobilul mai dispune de două spații acoperite și o ...

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vânzare
10
2

casa de vânzare

casa de vânzare zona cartier deal 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne

500 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Teren 300m2 amprenta la90m2 cu mansarda poze si mai multe detali in privat

375 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare casa Barlad
1
6

Vanzare casa Barlad

Vand casa in Barlad, str. Rosca Codreanu nr.5, aproape de centru, din caramida, 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie,camara, debara, suprafata 136 mp, canalizare, gaze, suprafata teren 640 mp, 2 magazii, garaj, beci cu lungimea 15 m si adancimea 10 m, deschiderea la strada de aprox.30 m. Pretul este ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
9

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar
1
7

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar

CASA , curata, trainica din caramida, izolatie termica, gaze, canalizare, cuprinde 2 apartamente decomandate-parter si etaj (recent amenajat), sobe teracota, balcon inchis cu termopan, posibilitate mansardare, 3 bai, 3 bucatarii, 2 beciuri, crama, atelier, amenajare speciala pentru pasari, magazie, ...

317 EUR/m2 | 757 m2

Barlad, Vaslui

Vanzari teren 342 mp
4
18

Vanzari teren 342 mp

Vand teren 342 mp in barlad, str. Victor Ion Popa nr.8A cu acte in regula, pret negociabil intre 17.000-17.500 euro prin virament bancar. Daca nu sunteți interesați real, nu deranjați. Mulțumesc.

Central, Barlad, Vaslui

Casa de vanzare cartier deal barlad
3
8

Casa de vanzare cartier deal barlad

De vanzare casa in Barlad , cartier Deal , str. Tudor Vladimrescu , cu 3 camere, bucatarie , hol, baie si anexe , casa locuibila, toate utilitatile: curent, apa, gaz, canalizare, suprafata de teren 635 mp, cu gradina plus o fantana in curte, deschidere la strada de 16 mp. Zona buna si linistita ! Pret ...

586 EUR/m2 | 140 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui
1
6

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui

Vând sau închiriez, teren la 5 km de Bârlad, zona Mira, 10800 mp, din care 200 mp intravilan.Terenul are deschidere de 55 metri la DE 85.

10,800 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
8

Teren intravilan de vanzare

De vanzare teren intravilan in suprafata de 4000 mp situat pe str. Mihail Eminescu, langa MAT cu deschidere de 85 ml Posibil lotizat. Este tot betonat. Are gaz, canalizare,apa curenta și curent electric. . Pretabil pt cartier rezidențial ,sala evenimente, hale de productie.

4,000 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare
10
12

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad .Casa se afla la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului.Deschiderea este de 12 mp.Are 4 camere,2 bucatarii,baie,2 holuri( hol mare 30 mp,hol mic 4 mp),beci,magazie,termopane toata casa,centrala termica+ sobe,izolata, canalizare, strada asfaltata. .Terenul este de 1339 ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare Bârlad
8
8

Casă de vânzare Bârlad

Vând casă în cartier Țuguieta,P+1E,168 mp,suprafața teren 308 mp.Construcție din bolțari,finalizată în 2000. Casa este izolată termic,termopane,parțial mobilată. 4 camere,living,2 holuri,bucătărie și 2 băi,balcon și 2 anexe. Curent electric și apă,fosă,gaz și canalizare la poartă.

655 EUR/m2 | 168 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren
1

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren

De vânzare Complex Paradis Bârlad, ultra central , 4400m2, cu ieșire la trei străzi . Preț 400 m2, negociabil. Relații la telefon .

0 EUR/m2 | 4,400 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare Teren si Casa BARLAD
3
1

De vanzare Teren si Casa BARLAD

De vanzare Teren si Casa veche, cu o suprafata de 364 mp in zona central - rezidentiala in Barlad, situate in Str. Caraiman, nr. 6. Utilitati functionale: - Apa - Canalizare - Gaze - Curent electric In proximitate aveti Penny Supermarket, Ana si Cornel, Scoli, Statie Autobuz. Pret: 57.500 (NEGOCIABIL) Telefon ...

1045 EUR/m2 | 55 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere semidecomandat central
10
2

Vand apartament 2 camere semidecomandat central

Daca iti doresti un apartament situat central, dar putin retras de agitatia bulevardului Republicii pentru a te bucura de liniste la tine acasa, ai ocazia sa vizionezi, si poate, de ce nu, sa si achizitionezi acest apartament de 2 camere semidacomandat, situat in bulevardul Epureanu, nr 20, langa Gradinita ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare
6

Casa de vânzare

Casa de vânzare 67 mp Baie bucătărie utilități centrala termica Beci plus anexe

1000 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

casa in Barlad
2
10

casa in Barlad

vand casa in Barlad,Zona Podeni , din caramida , canalizare , gaze , Centrala termica, fantana, curte mare , livada , trei porti , garaj , etc

110 EUR/m2 | 1,000 m2

Barlad, Vaslui

De Vânzare teren 707 mp in Barlad in spate la Poșta Română din centru 1

De Vânzare teren 707 mp in Barlad in spate la Poșta Română din centru

De vânzare teren ideal pentru dezvoltare comercială in Barlad în spate la Poșta Română din centru 707 mp!Terenul are niște clădiri mai vechi pe el:o casă,magazii și un garaj!Zonă bună!Are toate utilitățile necesare:gaz,curent, canalizare, apă de la rețea plus o fântână în curte!Pt mai multe detalii sunați ...

707 m2

Barlad, Vaslui

Vând vilă Bârlad ultracentral   accept apartament + diferență. 3

Vând vilă Bârlad ultracentral accept apartament + diferență.

Vând vilă P+1 în Bârlad, zona ultracentrală ultramodernă; Suprafață utilă: 220 mp Garaj: 57 mp Compartimentare: 6 camere, 2 băi, bucătărie, etc. Vila este complet mobilată și utilată. Se acceptă variante cu apartament + diferență.

1408 EUR/m2 | 277 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vând casă cartier Livada în
10
3

Vând casă cartier Livada în

Vând casă la intrare în cartier Livadă Casa este amplasată pe un teren de 520 m și are4 dormitoare living bucătărie și 2 băi ,încălzire în pardoseală izolată cu spumă poliuretanică la interior și polistiren esp 100 de 10 cm la exterior,geamuri tripan clasa A energie ,,,

1250 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...

880 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Spatiu comercial
7

Spatiu comercial

Se vinde spațiu comercial 86 mp. Bârlad jud Vaslui bld Primaverii nr10

0 EUR/m2 | 86 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Caramidarie ANL 16

Vand teren zona Caramidarie ANL

Vând diverse loturi de teren în zona Caramidarie, în apropierea blocurilor ANL și a viitoarei șosele de centura a orasului, toate utilitățile zonei, plan, loturile sunt situate în puncte diferite cu suprafețe de 5000 mp, 10000 mp, 20000 mp , 26000 mp.pret 5 euro/ mp negociabil în funcție de suprafață ...

Barlad, Vaslui

imobiliare 1

imobiliare

vând garaj în Barlad str Aleea Parc in spate la gen 9

Nord-Vest, Barlad, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

teren de vanzare

teren de vanzare

teren de vanzare barlad

500 m2

Barlad, Vaslui

Se vinde casa + anexa cu posibilitatea vândute separat
4
1

Se vinde casa + anexa cu posibilitatea vândute separat

Se vinde casa plus anexa cu posibilitatea vândute separat . Detalii doar la nr de telefon

1390 EUR/m2 | 187 m2

Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2

Vând apartament

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, zona stadion, Etaj 3, str. N Tonitza nr.3, cu următoarele caracteristici: -este intabulat(cu toate actele la zi) spațios, luminos, calduros, ferit de zgomot și praf. Apartamentul este renovat cu materiale de calitate, instalația sanitară, electrică și termică ...

1333 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

vând garaj

vând garaj

vând garaj zona gradina str aleia parc pre12000 eur

Barlad, Vaslui

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren 450 mp cu casa bătrânească situat în Municipiul Bârlad, zona Deal.

450 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 3

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui
5

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui

Vând casă în Tuguieta, loc Bârlad jud Vaslui. Suprafata teren 308mp. Casa 202 mp+ 24mp anexa.

Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan
4
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 2500m sat Trestiana com.Grivita . Mai multe detalii la telefon

2,500 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare   Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion
3
3

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion Oferim spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă cu vizibilitate și trafic pietonal intens, ideal pentru diverse activități comerciale sau de birou. Caracteristici generale: Suprafață construită utilă: 63 mp ...

1975 EUR/m2 | 121 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare în Barlad
5

Casa de vânzare în Barlad

Se vinde proprietate situată în Bârlad, pe strada Căpitan Grigore Ignat, zonă liniștită. Teren în suprafață totală de 668 mp, din care 378 mp curți-construcții ideal pentru grădină, anexă, foișor sau extindere. Casa este compartimentată astfel: 3 camere, bucătărie și o baie de serviciu construită ...

682 EUR/m2 | 88 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă in zona linistită si retrasă
8
1

Casă in zona linistită si retrasă

Ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. - Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea