Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial
7

Spatiu comercial

Se vinde spațiu comercial 86 mp. Bârlad jud Vaslui bld Primaverii nr10

0 EUR/m2 | 86 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren intravilan
6
1

Teren intravilan

Vând teren central 553mp unic proprietar acte la zi terenul se afla in vecinătatea teatrului pe strada cu același nume Victor ion popa 6 ideal pentru orice tip de construcții imobil,birouri parc auto ecc toate utilitățile la marginea proprietății accept unele schimburi ap2 3 cam parter et 1.2.exclus ...

Central, Barlad, Vaslui

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui 3

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui

VIPP S.A. in faliment, prin lichidator judiciar EVOINSOL SPRL anunta organizarea licitatiei publice deschisa ascendenta cu strigare pentru vanzarea individuala a imobilelor apartinand debitoarei, in data de 01.04.2026, ora 1400. Licitatia publica cu strigare va porni de la urmatoarele preturi: 1. Imobil ...

56 EUR/m2 | 12,072 m2

Barlad, Vaslui

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui
1
6

Vând 10800 mp DE 581 Barlad-Vaslui

Vând sau închiriez, teren la 5 km de Bârlad, zona Mira, 10800 mp, din care 200 mp intravilan.Terenul are deschidere de 55 metri la DE 85.

10,800 m2

Barlad, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere decomandat, etajul 2, zona confecții 1

Vand apartament 2 camere decomandat, etajul 2, zona confecții

Vand apartament 2 comete, decomandat, etajul 2, zona confecții. Apartamentul are multiple îmbunătățiri: Geamurile și ușile interioare sunt de termopan, culoare uși maro , balcon închis termopan, gled, faianță gresie, parchet, izolat exterior cu polistiren de 10, centrala proprie, aier condiționat. ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Confectii, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vând vilă Bârlad ultracentral   accept apartament + diferență. 3

Vând vilă Bârlad ultracentral accept apartament + diferență.

Vând vilă P+1 în Bârlad, zona ultracentrală ultramodernă; Suprafață utilă: 220 mp Garaj: 57 mp Compartimentare: 6 camere, 2 băi, bucătărie, etc. Vila este complet mobilată și utilată. Se acceptă variante cu apartament + diferență.

1408 EUR/m2 | 277 m2

Central, Barlad, Vaslui

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Salvează căutarea