Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 57.000 EU.

1056 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Teren 300m2 amprenta la90m2 cu mansarda poze si mai multe detali in privat

375 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren
1

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren

De vânzare Complex Paradis Bârlad, ultra central , 4400m2, cu ieșire la trei străzi . Preț 400 m2, negociabil. Relații la telefon .

0 EUR/m2 | 4,400 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Vanzari teren 342 mp
4
18

Vanzari teren 342 mp

Vand teren 342 mp in barlad, str. Victor Ion Popa nr.8A cu acte in regula, pret negociabil intre 17.000-17.500 euro prin virament bancar. Daca nu sunteți interesați real, nu deranjați. Mulțumesc.

Central, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare
6

Casa de vânzare

Casa de vânzare 67 mp Baie bucătărie utilități centrala termica Beci plus anexe

967 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Casa bătrânească in Barlad 4

Casa bătrânească in Barlad

Vând casă bătrânească in Bârlad cu toate utilitatile 350m, 6 camere, 2 holuri, un beci și o magazie.

171 EUR/m2 | 350 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare cartier deal barlad
3
8

Casa de vanzare cartier deal barlad

De vanzare casa in Barlad , cartier Deal , str. Tudor Vladimrescu , cu 3 camere, bucatarie , hol, baie si anexe , casa locuibila, toate utilitatile: curent, apa, gaz, canalizare, suprafata de teren 635 mp, cu gradina plus o fantana in curte, deschidere la strada de 16 mp. Zona buna si linistita ! Pret ...

586 EUR/m2 | 140 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
10

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere, zona Stadion 2

Vând apartament 3 camere, zona Stadion

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat la et.2 din 4, str.Vasile Pârvan nr.17, aproape de creșă și grădinița de copii. Apartamentl are suprafața de 51 m2 și este compus din cameră de zi, 2 dormitoare, bucătărie, 2 debarale, 2 holuri, baie și balcon închis cu termopan. Apartamentul deține centrală ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Gata de locuit.
6
1

Gata de locuit.

Vând apartament două camere, parter zona stadion recent renovat!

1599 EUR/m2 | 43 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vanzare
10
12

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad .Casa se afla la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului.Deschiderea este de 12 mp.Are 4 camere,2 bucatarii,baie,2 holuri( hol mare 30 mp,hol mic 4 mp),beci,magazie,termopane toata casa,centrala termica+ sobe,izolata, canalizare, strada asfaltata. .Terenul este de 1339 ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare Bârlad
8
8

Casă de vânzare Bârlad

Vând casă în cartier Țuguieta,P+1E,168 mp,suprafața teren 308 mp.Construcție din bolțari,finalizată în 2000. Casa este izolată termic,termopane,parțial mobilată. 4 camere,living,2 holuri,bucătărie și 2 băi,balcon și 2 anexe. Curent electric și apă,fosă,gaz și canalizare la poartă.

655 EUR/m2 | 168 m2

Barlad, Vaslui

Vand Constructie
10

Vand Constructie

Vând construcție cu destinație în acte ca locuința 85 mp fara utilități și 5000 mp teren , locație buna pentru grădinărie, creștere animale ,recreere . aflată la 10 m de râul Bârlad pe linia CFR Bârlad -Galați zona depozit militar pod fier ce traversează Râul Preț 35000 eur

515 EUR/m2 | 68 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare Teren si Casa BARLAD
3
1

De vanzare Teren si Casa BARLAD

De vanzare Teren si Casa veche, cu o suprafata de 364 mp in zona central - rezidentiala in Barlad, situate in Str. Caraiman, nr. 6. Utilitati functionale: - Apa - Canalizare - Gaze - Curent electric In proximitate aveti Penny Supermarket, Ana si Cornel, Scoli, Statie Autobuz. Pret: 57.500 (NEGOCIABIL) Telefon ...

1045 EUR/m2 | 55 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand loc de veci cimitirul Eternitatea

Vand loc de veci cimitirul Eternitatea

Vand loc de veci în Cimitirul Eternitatea din Barlad. Locul este achiziționat cu Act de proprietate Morminte si poate fi vandut la notar. Zona: este mai jos de Casa de Oseminte

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea