Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

O proprietate cu potențial uriaș, într -o zonă bună a municipiului Bârlad - Podul Verde. Cu un teren generos de 1459 mp, această proprietate îmbină perfect spațiul rezidențial cu oportunități comerciale. Pe lângă casa de locuit, solidă și primitoare, imobilul mai dispune de două spații acoperite și o ...

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Barlad, zona centrala   3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda 2

Casa de vanzare Barlad, zona centrala 3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda

Vând casă în Bârlad, poziție centrală, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Casa este compartimentată astfel: 3 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol. Dispune de mansardă amenajabilă, potrivită pentru spațiu suplimentar (birou, dormitor sau zonă de relaxare). Curtea oferă grădină ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

casa de vânzare
10
2

casa de vânzare

casa de vânzare zona cartier deal 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne

500 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Teren 300m2 amprenta la90m2 cu mansarda poze si mai multe detali in privat

375 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare casa Barlad
1
6

Vanzare casa Barlad

Vand casa in Barlad, str. Rosca Codreanu nr.5, aproape de centru, din caramida, 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie,camara, debara, suprafata 136 mp, canalizare, gaze, suprafata teren 640 mp, 2 magazii, garaj, beci cu lungimea 15 m si adancimea 10 m, deschiderea la strada de aprox.30 m. Pretul este ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
9

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar
1
7

casa cu etaj, BARLAD, propietar, fara intermediar

CASA , curata, trainica din caramida, izolatie termica, gaze, canalizare, cuprinde 2 apartamente decomandate-parter si etaj (recent amenajat), sobe teracota, balcon inchis cu termopan, posibilitate mansardare, 3 bai, 3 bucatarii, 2 beciuri, crama, atelier, amenajare speciala pentru pasari, magazie, ...

317 EUR/m2 | 757 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea