Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui
5

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui

Vând casă în Tuguieta, loc Bârlad jud Vaslui. Suprafata teren 308mp. Casa 202 mp+ 24mp anexa.

Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan
4
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 2500m sat Trestiana com.Grivita . Mai multe detalii la telefon

2,500 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare   Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion
3
3

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion Oferim spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă cu vizibilitate și trafic pietonal intens, ideal pentru diverse activități comerciale sau de birou. Caracteristici generale: Suprafață construită utilă: 63 mp ...

1975 EUR/m2 | 121 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare în Barlad
5

Casa de vânzare în Barlad

Se vinde proprietate situată în Bârlad, pe strada Căpitan Grigore Ignat, zonă liniștită. Teren în suprafață totală de 668 mp, din care 378 mp curți-construcții ideal pentru grădină, anexă, foișor sau extindere. Casa este compartimentată astfel: 3 camere, bucătărie și o baie de serviciu construită ...

682 EUR/m2 | 88 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă in zona linistită si retrasă
8
1

Casă in zona linistită si retrasă

Ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. - Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind 1 loc de veci in cimitirul eternitatea din Birlad situat linga poarta mica zona centrala . Locul este imprejmuit cu soclu de mozaic. Detin act de proprietate.