Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan
4
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 2500m sat Trestiana com.Grivita . Mai multe detalii la telefon

2,500 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare   Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion
3
3

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion Oferim spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă cu vizibilitate și trafic pietonal intens, ideal pentru diverse activități comerciale sau de birou. Caracteristici generale: Suprafață construită utilă: 63 mp ...

1975 EUR/m2 | 121 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare în Barlad
5
1

Casa de vânzare în Barlad

Se vinde proprietate situată în Bârlad, pe strada Căpitan Grigore Ignat, zonă liniștită. Teren în suprafață totală de 668 mp, din care 378 mp curți-construcții ideal pentru grădină, anexă, foișor sau extindere. Casa este compartimentată astfel: 3 camere, bucătărie și o baie de serviciu construită ...

682 EUR/m2 | 88 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă in zona linistită si retrasă
8
1

Casă in zona linistită si retrasă

Ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. - Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind 1 loc de veci in cimitirul eternitatea din Birlad situat linga poarta mica zona centrala . Locul este imprejmuit cu soclu de mozaic. Detin act de proprietate.

Barlad, Vaslui

Spațiu comercial -Bar
5

Spațiu comercial -Bar

Vând spațiu comercial 70 M2 in zona ultracentrală 70000 euro. Variante cu imobiliare (apartament, garsoniera) cu diferența din partea mea sau a dv.