Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5

Teren central unic proprietar

553 m2

Barlad, Vaslui

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui 3

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui

VIPP S.A. in faliment, prin lichidator judiciar EVOINSOL SPRL anunta organizarea licitatiei publice deschisa ascendenta cu strigare pentru vanzarea individuala a imobilelor apartinand debitoarei, in data de 01.04.2026, ora 1400. Licitatia publica cu strigare va porni de la urmatoarele preturi: 1. Imobil ...

56 EUR/m2 | 12,072 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Barlad, zona centrala   3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda 2

Casa de vanzare Barlad, zona centrala 3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda

Vând casă în Bârlad, poziție centrală, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Casa este compartimentată astfel: 3 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol. Dispune de mansardă amenajabilă, potrivită pentru spațiu suplimentar (birou, dormitor sau zonă de relaxare). Curtea oferă grădină ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

casa de vânzare
10
2

casa de vânzare

casa de vânzare zona cartier deal 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne

500 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Salvează căutarea