Apartamente 1 camera

Promovat
Apartament de vanzare in zona Take Ionescu
3
33

Apartament de vanzare in zona Take Ionescu

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona cu multe facilitati,avand acces rapid la punctele cardinale,centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,terase,restaurante. Pentru ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc
5
25

De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc

Va prezentam un apartament cu o camera o suprafata de 30 mp, situat la etajul 2. Ideal pentru investitie sau pentru locuit. Apartamentul se afla chiar in inima Complexului Studentesc, 3 minute pana la facultate

1667 EUR/m2 | 30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Torontalului
3
14

Apartament de vanzare in Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Torontalului,la etajul 2,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat. In apropiere sa,se afla diverse centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,etc. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera si curte de vanzare zona Lunei - Complex Timisoara
10
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, bine intretinut, cu instalatie electrica schimbata si ferestre noi. Apartamentul este luminos, ideal pentru locuit sau investitie, si este situat la casa, intr-o curte comuna curata si linistita, in zona Lunei, in apropierea Complexului ...

1813 EUR/m2 | 40 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare garsoniera in zona Stadion
4
6

de vanzare garsoniera in zona Stadion

Se ofera spre VANZARE. Garsoniera in zona Stadion. Are o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3. Anul de constructie este 1990. Se vinde complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Zona este linisita, aproape de Baza Sportiva Nr2, Profi, Stadion Dan Paltinisan, mijloace de transport ...

1933 EUR/m2 | 30 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Decomandat Etaj Intermediar
16

Decomandat Etaj Intermediar

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat la etaj intermediar, etajul 3 al unui bloc de 4 etaje din zona Blascovici in localitatea Timisoara. Apartamentul dispune de gaz contorizat, este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. ...

1820 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT 1 CAMERA - ZONA BUZIASULUI (AEM) - CONSTRUCTIE 2020
11

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului (AEM) Locuinta reprezinta o solutie moderna de locuit, fiind o mansarda finalizata integral in anul 2020, ridicata pe un bloc solid construit in jurul anului 1990. Este o proprietate ideala pentru investitie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Noul Mall
9

Decomandat cu Centrala Noul Mall

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etaj intermediar la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Blocul este izolat amenajat utilat, mobilat, utilat. Pretul solicitat de proprietar ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului
10
2

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera decomandat, situat in zona Buziasului, disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 34 mp.Dispune de centrala proprie si aer conditionat. Acoperisul blocului este cu hidroizolatie (membrana) dar se strang bani pentru acoperis. Imobilul este ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte
13

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera baie, bucatarie, centrala proprie pe gaz, amenajat, totul nou, usa metalica, termopane, izolat termic exterior, liber, 20 mpla curte comuna cu inca doua familii in curte, zona Sagului, strada Rusu Sirianu. Pretul solicitat de proprietar este de ...

2200 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Fara Comision Garaj in Proprietate
3
5

Fara Comision Garaj in Proprietate

FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare garaj in proprietate cu CF propriu situat in zona Balcescu. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 17 mp utili. Dispune de apa si curent. Pretul solicitat de proprietar este de 18.500 euro. Detalii la telefon 0730.128.288

1088 EUR/m2 | 17 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare
17
1

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in bloc nou in cartierul Toronto. Apartamentul dispune de mobilier si electrocasnice moderne si loc de parcare proprie. Pretul solicitat de proprietar este de 87.000 euro negociabil. Detalii la telefon 0730128288

2175 EUR/m2 | 40 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Decomandat Bloc Izolat Parter
9
2

Decomandat Bloc Izolat Parter

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat in zona Buziasului. Apartamentul este structurat in hol, camera, bucatarie spatioasa si baie.Apartamentul este pozitionat la parterul unui bloc de 4 etaje izolat anvelopat exterior. Sunt doar 4 ...

2130 EUR/m2 | 23 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera decomandat 34 mp aproape Noul Mall (Shopping City)
8
3

YouPro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera confort 1 decomandat, situat in zona Calea Sagului aproape de Turist, situat la parter inalt cu balcon din constructie,blocul este anvelopat, vedere in spate spre curtea unei case, apartamentul este model mai mare, apartametul se da cu tot ce este, ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu
14
6

Apartament zona Balcescu

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Balcescu cu doar 3 apartamente ca si vecini. Detalii la telefon 0730.128.288

1731 EUR/m2 | 26 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare-Umt
3
8

Apartament o camera de vanzare-Umt

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona UMT,la etajul 2,suprafata de 24 mp,langa Padurea Verde,chiar langa Profi,Muzeul Satului,Continental,TRW,Amazonia-strand,supermarket mare in fata scarii,statie autobus si tramwai. Se vinde mobilat modern,nefiind necesar alte modificaru ulterioare. In ...

UMT, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici
4
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici,pe strada Barzava,suprafata de 27 mp, etaj 2, se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona linistita de case,cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare ca ...

Blajcovici, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea