Decomandat Etaj Intermediar

45 500 EUR 1820 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 11:46:13 AM
Specificații
Suprafata utila
25 m2
Etaj
Anul constructiei
1980
Numar niveluri
4
Numar balcoane
1
Destinatie
Rezidential
Descriere
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat la etaj intermediar, etajul 3 al unui bloc de 4 etaje din zona Blascovici. Apartamentul dispune de gaz contorizat, este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pretul solicitat de proprietar este de 45.500 euro negociabil.

ID anunț: 1778703959

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

YouPro.ro

Agenție imobiliară

EXCELENT - 5 evaluări

Cei mai mulți utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind foarte bună