Apartamente 1 camera Timisoara Timis

Promovat
Proprietar,Vand Cu Centrala+Clima,Aradului-Piata Verde,Parter Înalt cu Balcon,35 mp,Neg
9
17

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera decomandata bloc etaj 1
10
1

1 camera decomandata bloc etaj 1

Vand apartament o camera complet decomandat situat la etajul 1, centrala proprie, mobilat si utilat complet, liber, accept credit bancar, scara curata cu sistem de supraveghiere, usa mewtal, termopane, balcon la dormitor, supfata utila 32 mp+balcon 5 mp, calea urseni, pret 66000 euro, tel. 074523040 ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Ciarda%2bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Fabric
6

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru vizionari.

1395 EUR/m2 | 38 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat
10

Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat cu suprafata de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, izolat termic. Bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), camera generoasa cu balcon deschis. Apartamentul ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat, CENTRALA GAZ, parter, Buziasului
7

Va oferim spre vanzare un partament cu o camera, model confort 1 decomandat, are 33 mp este situat la parterul inalt al unui bloc anvelopat cu 4 apartamente pe nivel, zona Buziasului. Apartamentul a fost reamenajat recent, beneficiind de incalzire cu centrala proprie pe gaz si calorifere si se vinde ...

2030 EUR/m2 | 33 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Soarelui
3
3

Apartament 1 camera zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 1 camere in zona Soarelui, 47 mp, la etajul 2, in zona linistita, centrala proprie. Parcuri- padurice, parcul Soarelui. Magazine- Market (in fata blocului), Lidl, Auchan, Profi, Penny. Farmacie (in fata blocului). Spitalul judetean, Casa Austria (ambele la 5 minute de bloc). Scoli- ...

1277 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Stadion
4
6

de vanzare garsoniera in zona Stadion

Se ofera spre VANZARE. Garsoniera in zona Stadion. Are o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3. Anul de constructie este 1990. Se vinde complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Zona este linisita, aproape de Baza Sportiva Nr2, Profi, Stadion Dan Paltinisan, mijloace de transport ...

1933 EUR/m2 | 30 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Badea Cartan
3
6

Apartament de vanzare Badea Cartan

Vand apartament cu 1 camera la etajul 2 4 cu o suprafata de 30 mp, mobilat si utilat complet in apropiere de Lidl.

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc cu centrala proprie
3
9

De vanzare apartament cu o camera semi-central, in zona Complexului Studentesc, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, facultati, centru. Apartamentul se afla la etajul 3,avand o suprafata de 40mp ,se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit.