Apartamente 1 camera Timisoara Braytim Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera IDEAL PENTRU INVESTITIE Braytim Giroc
9
2

De vanzare apartament cu 1 camera cu o suprafata de 33 mp utili (incluzand terasa de 5.5 mp utili) Bloc nou 2024 Loc parcare CF inclus. Apartamentul se afla situat pe stada Mussicescu la 3 minute de BISERICA TOSCA, aproape de Calea Urseni si AEM. Pret. 64900 euro Telefon. 0723674418

1967 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim
6

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2024, structura este de beton, ...

2264 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera ideal pentru investitie Braytim biserica Tosca
3
3

De vanzare apartament cu 1 camera tip studio complet mobilat si utilat,într-o zona de lux,situat in cartierul Braytim, cu o suprafata de 30 mp utili + balcon 6 mp (cu marchiza). Apartamentul se vinde mobilat si utilat, este compartimentat astfel; Bucatarie open space Centrala proprie, incalzirea ...

2100 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere ET 3 BRAYTIM
9
1

Apartament cu 1 camere ET 3 BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, IDEAL PENTRU INVESTITIE. Locuința este ideală pentru cei care caută confort, eficiență energetică și finisaje de calitate. Specificații principale: Suprafață: 32 mp utili + balcon; Etaj: 3 din 4, fara lift An construcție: 2022 (bloc nou, structură ...

2188 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera mobilat si utilat Musicescu
5

Apartament cu 1 camera mobilat si utilat Musicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu o camera, situat in Giroc, in zona Braytim Musicescu, intr-un bloc nou finalizat in 2024. Apartamentul are o suprafata utila de 34 mp si este compartimentat eficient, fiind ideal pentru locuit sau investitie. Se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in fotografii, ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera mobilata si utilatala 4 minute de biserica Tosca Musicescu
13

De vanzare apartament cu 1 camera mobilat si utilat, tip Studio , situat in Timisoara cartier Braytim, suprafata 32 mp, P+3E+M, un mare avantaj il reprezinta locul de parcare (inscris in CF) Compartimentare -hol de acces -baie cu dus -camera open-space si bucatarie -balcon tip logie, inchis cu tamplarie ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera ideal pentru investitie Braytim Musicescu
15
2

De vanazre apartament cu 1 camera mobilat si utilat, tip Studio , situat in Timisoara cartier Braytim, suprafata 32 mp, P+3E+M, un mare avantaj il reprezinta locul de parcare (inscris in CF) Compartimentare -hol de acces -baie cu dus -camera open-space si bucatarie -balcon tip logie, inchis cu tamplarie ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera LUX la 2 străzi de Timișoara Braytim
19
1

Apartament 1 camera LUX la 2 străzi de Timișoara Braytim

Vă propunem spre vânzare apartament 1 Cameră Intrare cod digital + control aplicație mobilă; Netflix + WIFI + canale TV gratuite următoarele 16 luni; Perdele automate cu telecomandă; Întrerupătoare LED cu touch din sticlă; Toate luminile apartamentului controlabile din telefon și telecomandă și inclusiv ...

2434 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament mobilat si utilat 37 mp IDEAL PENTRU INVESTITIE  Braytim
9
1

Apartament mobilat si utilat 37 mp IDEAL PENTRU INVESTITIE Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera mobilat si utilat, cu o surafata de 37 mp situat la etajul 2 din 3. Apartamentul se afla situat la doar cateva minute de benzinaria Eso. Este ideal pentru a locui sau investitie. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

2162 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera et 2 Braytim Musicescu
6

Apartament cu 1 camera et 2 Braytim Musicescu

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera la cateva minute situate de Biserica Tosca Musicescu
6
9

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 33 mp foarte spatios, ideal pentru a locui sau investitie. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Biserica Tosca. Pret. 59000 euro Telefon. 0723674418

1788 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1967 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni
2

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camere, 46 mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 1, balcon 6 mp si este desfasurat astfel: hol, living ...

1700 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Garsoniera decomandata Giroc (Braytim) | Mobilata nou | Pretabil Investitie
7

Daca vrei un apartament gata de mutare sau o investitie care produce venit din prima zi, acesta bifeaza ambele scenarii. Totul este nou, mobilat complet si deja inchiriat – poti incepe sa incasezi imediat. Decomandat real → confort si delimitare clara a spatiilor, Mobilat si utilat complet → zero costuri ...

2074 EUR/m2 | 38 m2

braytim, Timisoara, Timis

BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
7
1

Vand apartament cu 1 camera, in zona Braytim, langa Musicescu, pozitie excelenta, in bloc nou. Dotat cu centrala termica cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat complet, terasa generoasa, baie cu geam. Loc de Parcare acoperit. Disponibil imediat. Pret 77.000 Euro. Tel 07830737 ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter cu balcon. Bucatarie separata. Loc de parcare
7
2

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1924 EUR/m2 | 37 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea