Apartamente 1 camera

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare
4
4

Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare

Apostu Estate propune în exclusivitate spre vânzare un apartament cu o cameră, bucătărie separată, baie și spațiu de depozitare, cu suprafață utilă de 54 mp, situat la parterul unui imobil istoric din zona Piața Libertății – strada Lucian Blaga. Proprietatea oferă posibilitatea realizării accesului ...

2333 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera de vanzare zona Telegrafului Timisoara
11
1

Apartament o camera de vanzare zona Telegrafului Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situata la mansarda unui bloc cu regim de inaltime P+4E+M, ideala pentru investitie sau locuit, situat in zona Telegrafului din Timisoara, judetul Timis. Suprafata utila este de 20 mp, compartimentata eficient pentru ...

2100 EUR/m2 | 20 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.
4

Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior; - parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

2507 EUR/m2 | 18 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
43

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Apartament modest de vanzare Blascovici
7
4

Apartament modest de vanzare Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici, la etajul 1, in spatele garii de nord,suprafata de 27 mp,se vinde utilat si mobilat. Pentru detalii,va rog sunati la nr de tel.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera |  Calea Urseni | Etaj 1 | Parcare inclusa
11

Apartament 1 camera | Calea Urseni | Etaj 1 | Parcare inclusa

Disponibil spre vanzare un apartament practic si bine pozitionat in zona Calea Urseni, la doar 300 metri de artera principala, magazine. Ideal pentru locuire proprie sau investitie, intr-o zona aflata in continua dezvoltare. De ce merita sa il vezi: acces rapid catre oras si punctele de interes din ...

2438 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Stadion
4
6

de vanzare garsoniera in zona Stadion

Se ofera spre VANZARE. Garsoniera in zona Stadion. Are o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3. Anul de constructie este 1990. Se vinde complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Zona este linisita, aproape de Baza Sportiva Nr2, Profi, Stadion Dan Paltinisan, mijloace de transport ...

1933 EUR/m2 | 30 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Decomandat Etaj Intermediar
16

Decomandat Etaj Intermediar

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat la etaj intermediar, etajul 3 al unui bloc de 4 etaje din zona Blascovici in localitatea Timisoara. Apartamentul dispune de gaz contorizat, este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. ...

1820 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT 1 CAMERA - ZONA BUZIASULUI (AEM) - CONSTRUCTIE 2020
11

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului (AEM) Locuinta reprezinta o solutie moderna de locuit, fiind o mansarda finalizata integral in anul 2020, ridicata pe un bloc solid construit in jurul anului 1990. Este o proprietate ideala pentru investitie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Noul Mall
9

Decomandat cu Centrala Noul Mall

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etaj intermediar la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Blocul este izolat amenajat utilat, mobilat, utilat. Pretul solicitat de proprietar ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului
10
2

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera decomandat, situat in zona Buziasului, disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 34 mp.Dispune de centrala proprie si aer conditionat. Acoperisul blocului este cu hidroizolatie (membrana) dar se strang bani pentru acoperis. Imobilul este ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte
13

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera baie, bucatarie, centrala proprie pe gaz, amenajat, totul nou, usa metalica, termopane, izolat termic exterior, liber, 20 mpla curte comuna cu inca doua familii in curte, zona Sagului, strada Rusu Sirianu. Pretul solicitat de proprietar este de ...

2200 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Fara Comision Garaj in Proprietate
3
5

Fara Comision Garaj in Proprietate

FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare garaj in proprietate cu CF propriu situat in zona Balcescu. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 17 mp utili. Dispune de apa si curent. Pretul solicitat de proprietar este de 18.500 euro. Detalii la telefon 0730.128.288

1088 EUR/m2 | 17 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea