Apartamente 1 camera

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.
6
1

COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Terasa, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2159 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
43

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Apartament modest de vanzare Blascovici
7
4

Apartament modest de vanzare Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici, la etajul 1, in spatele garii de nord,suprafata de 27 mp,se vinde utilat si mobilat. Pentru detalii,va rog sunati la nr de tel.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera |  Calea Urseni | Etaj 1 | Parcare inclusa
11

Apartament 1 camera | Calea Urseni | Etaj 1 | Parcare inclusa

Disponibil spre vanzare un apartament practic si bine pozitionat in zona Calea Urseni, la doar 300 metri de artera principala, magazine. Ideal pentru locuire proprie sau investitie, intr-o zona aflata in continua dezvoltare. De ce merita sa il vezi: acces rapid catre oras si punctele de interes din ...

2438 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Stadion
4
6

de vanzare garsoniera in zona Stadion

Se ofera spre VANZARE. Garsoniera in zona Stadion. Are o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3. Anul de constructie este 1990. Se vinde complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Zona este linisita, aproape de Baza Sportiva Nr2, Profi, Stadion Dan Paltinisan, mijloace de transport ...

1933 EUR/m2 | 30 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Decomandat Etaj Intermediar
16

Decomandat Etaj Intermediar

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat la etaj intermediar, etajul 3 al unui bloc de 4 etaje din zona Blascovici in localitatea Timisoara. Apartamentul dispune de gaz contorizat, este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. ...

1820 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT 1 CAMERA - ZONA BUZIASULUI (AEM) - CONSTRUCTIE 2020
11

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului (AEM) Locuinta reprezinta o solutie moderna de locuit, fiind o mansarda finalizata integral in anul 2020, ridicata pe un bloc solid construit in jurul anului 1990. Este o proprietate ideala pentru investitie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului
10
2

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera decomandat, situat in zona Buziasului, disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 34 mp.Dispune de centrala proprie si aer conditionat. Acoperisul blocului este cu hidroizolatie (membrana) dar se strang bani pentru acoperis. Imobilul este ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Noul Mall
9

Decomandat cu Centrala Noul Mall

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etaj intermediar la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Blocul este izolat amenajat utilat, mobilat, utilat. Pretul solicitat de proprietar ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte
13

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera baie, bucatarie, centrala proprie pe gaz, amenajat, totul nou, usa metalica, termopane, izolat termic exterior, liber, 20 mpla curte comuna cu inca doua familii in curte, zona Sagului, strada Rusu Sirianu. Pretul solicitat de proprietar este de ...

2200 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Fara Comision Garaj in Proprietate
3
5

Fara Comision Garaj in Proprietate

FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare garaj in proprietate cu CF propriu situat in zona Balcescu. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 17 mp utili. Dispune de apa si curent. Pretul solicitat de proprietar este de 18.500 euro. Detalii la telefon 0730.128.288

1088 EUR/m2 | 17 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare
17
1

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in bloc nou in cartierul Toronto. Apartamentul dispune de mobilier si electrocasnice moderne si loc de parcare proprie. Pretul solicitat de proprietar este de 87.000 euro negociabil. Detalii la telefon 0730128288

2175 EUR/m2 | 40 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea