Apartamente 2 camere

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Baba Novac   Dristor
8
3

Apartament 2 camere Baba Novac Dristor

Baba novac nr 13, et 6 10. SUNT DIRECT PROPRIETAR. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Tevile comune ale blocului schimbate. Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, 52 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat termic, constructie 1968, scara civilizata, curata, luminosa. Bloc perpendicular pe ...

2210 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere parter ,mobilat decent ,aproape de metrou Favorit la 5 minute
5

Apartamentul este la parter,2 camere ,bloc tip Z ,vederea pe spate ,liniște ,mobilat decent ,toate utilitățile: mașina spălat ,combină frigorifică,mobilier bucătărie ,sufragerie și dormitor mobilate ,TV ,AC, geamuri tâmplărie PVC ,baia cu toate utilitățile ,1 debara și 1 cămară ,parchet în living ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

apartament mega mall( propietar) vând
10
3

apartament mega mall( propietar) vând

Proprietar , vand apartament 2 camere, decomandat, etaj 9 din 10, bloc reabilitat, 49,76 mp utili, 7,87mp balcon, suprafață totală 57,63 mp , blocul este construit în anul 1978, detin loc parcare. Apartamentul este spatios, compartimentare bună, calduros(nu se afla pe colț). Nu se afla la stradă principala ...

2512 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

RATE fara banca 2 camere bucuresti UNIRII-Mărășești 63mp et3 4 centrala 2ac g+f+p+um mobilat utilat
10
45

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Marasesti, Sector 4, Bucuresti

Proprietar, 2 camere, Banu Manta, Primăria Sectorului 1
5
6

Proprietar, 2 camere, Banu Manta, Primăria Sectorului 1

Garsonieră dublă, suprafață totală 50mp, cu centrală, liberă, la 3 minute de Primăria Sectorului 1, demisol 3, 10 minute distanță de Piața Victoriei, zonă liniștită, acte la zi

1750 EUR/m2 | 50 m2

Banu%252bManta, Sector 1, Bucuresti

vand, apartament doua camere decomandate. la Bucur Obor
5

vand, apartament doua camere decomandate. la Bucur Obor

Apartamentul este decomandat cu doua camere,doua balcoane,mobilat,utilat,bucatarie si dormitor cumparate acum doi ani,AC,frigider fara intretinere,masina de spalat ,parchet din lemn,apometreApartamentul se poate si vinde,blocul a fost reabilitat,instalatia sanitara schimbata.Balcoanele inchise cu termopan.Blocul ...

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Două Camere|Toamnei|Mosilor|Eminescu|60m2|Incalzire pardoseala|Buncăr|Spati Verzi|două balcoane
7
5

Central Home 178 0% COMISION DIRECT DEZVOLTATOR *Bucuresti sector 2, Stefan cel Mare-Viitorului *Zona ultracentrala -Situata la doar două minute de mers pe jos de statia de Metrou OBOR -5 minute de statia Stefan cel Mare -Piata Romană-Piata obor la 5 minute -Localizare este una de TOP ! ...

3529 EUR/m2 | 60 m2

Cartierul%2525252bArmenesc, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere
9

Vanzare apartament 2 camere

Particular, vand ap 2 camere situat in zona Kogălniceanu et 2 7 an construcție 1960, fără risc seismic.

2976 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

De vînzare, apartament 2 camere lîngă metrou Ctin Brâncuși,nerenovate, etaj 8, Drumul Taberei 6

De vînzare, apartament 2 camere lîngă metrou Ctin Brâncuși,nerenovate, etaj 8, Drumul Taberei

Apartament semidecomandat in zona verde, liniștită, acces transport și magazine

Sector 6, Bucuresti

Zona Giurgiului-Toporasi  bl nou 2022
10
10

Zona Giurgiului-Toporasi bl nou 2022

2 camere, un dormitor, etaj 2 3, confort I, in bloc mixt, decomandat, 73mp, constr. 2022, supr. utila : 61mp, utilat, o baie, o bucatarie, un balcon, in apropiere de transport in comun, METROU EROIIREVOLUTIEI, parc, magazine, mall, piata, unitate sanitara, scoala, gradinita, gresie, faianta, parchet, ...

1474 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand Apartament 2 cam langa metrou Dristor.
10
2

Vand Apartament 2 cam langa metrou Dristor.

Proprietar vand apartament in zona Dristor-Camil Ressu, 2 cam semidecomandat, etaj 5 din 10, suprafata utila 50 mp, anul constructiei 1966 fara risc seismic, dar figuraza cu U3 desi blocul este reabilitat Acesta se afla la 120 m de metrou Dristor, in fata blocului statii de autobus, tramvai, la 80 m ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

 proprietar vand  apartament 2 camere decomandat
9
35

proprietar vand apartament 2 camere decomandat

2 camere decomandat et 7 din 8 renovat..totul nou baie fara cada...usi noi ...parchet nou...gresie noua...instalatii noi ...liniste..supraveghere video 24 24 terasa refacuta...instalatia noua in bloc...lifturi noi ...buncar....bloc mapn .....scoala in apropiere...gradinite2 ...mall drumul taberelor....piata...diverse ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
3

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament cu doua camere la costuri de garsoniera
5
6

Apartament cu doua camere la costuri de garsoniera

Apartament de doua camere reamenajat si transformat in doua camere cu bucatarie deschisa, baie, hol, dormitor si hol, plus un spatiu de depozitare ( gen camera tehnica) Este complet utilat si mobilat exact ca in poze Strada Nasaud,nr 9, bloc 21 In spate la Liberty Mall zona linistita acces tramvai si ...

2214 EUR/m2 | 42 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Vând apartament 2camere decomandat
7
4

Vând apartament 2camere decomandat

Apartament decomandat , la etajul 3 din 10, mobilat si utilat cu aparatura electronica si electrocasnica Electrolux ,cuptor electric, plita,hota Gorenje, masina de spalat, frigider,aer conditionat nou in fiecare camera, televizoare Samsung ,suprafata 45mp,balcon inchis.Se vinde cum se vede in poze, ...

2222 EUR/m2 | 45 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare în complex rezidențial!
9
1

Apartament de vanzare în complex rezidențial!

Apartament 2 camere decomandat 65 mp Prelungirea Ghencea loc parcare mobilat și utilat complet Vând apartament cu 2 camere situat în zona Prelungirea Ghencea, într-un complex rezidențial modern cu parc privat și spații verzi. Apartamentul are o suprafață de 65 mp, este decomandat, luminos și ...

1854 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare,zona Camil Ressu Park Lake
8
6

Apartament 2 camere de vanzare,zona Camil Ressu Park Lake

Apartament 2 camere semi-decomandat, etajul 8 10 ,suprafata 53mp,bloc reablitat termic. Ap este amplasat stradal pe Bd. Camil Ressu, intr-o zona rezidentiala in cartierul Balta-Alba,zona linistita, cu multe spati verzi si loc de joaca pentru copiii in fata blocului,parcare,se afla in imediata apropiere ...