Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2051 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Antracit Coandă    ap. 2 camere    64,7 mp total utili
10
5

Antracit Coandă ap. 2 camere 64,7 mp total utili

Desfasurat pe o suprafata totala utila de 64,7 mp, apartamentul este inteligent compartimentat, lasand lumina naturala sa puna in valoare mai mult spatiul locuibil. Intregul imobil este construit urmarind optimizarea costurilor de intretinere si are la baza sistemul nZEB ce contribuie la mentinerea ...

2342 EUR/m2 | 64 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8
12
5

Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8

Apartament cu 2 camere Suprafata totala - 41,23 mp Living - 19.17 mp Dormitor - 9.74 mp Bucatarie - 6.08 mp Baie - 2.70 mp Balcon - 3.22 mp An constructie - 1960 Etaj 8 Vedere catre Parcul Cismigiu, Catedrala Nationala si Palatul Parlamentului Centrala ternica proprie

2712 EUR/m2 | 42 m2

Sala%25252525252bPalatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio - Mobilat Utilat - 15 min Metrou Aparatorii Patriei
8
7

Studio de vânzare Drumul Crețeștilor Etaj 3 3 (fără lift) | Construcție 2017 Detalii studio: Suprafață totală: 43,03 mp Etaj: 3 din 3 Pod deasupra pentru depozitare Se vinde mobilat și utilat (fără televizor) Locație: La doar 15 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida Zonă ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cora Pantelimon apartament
8
19

Cora Pantelimon apartament

Pantelimon Cora, Lucian Blaga, confort 3,etajul 4 4, bloc reabilitat, centrală proprie, liber acte la zi Negociabil.

1196 EUR/m2 | 28 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Bucuresti Mgurele apartament
8
9

Bucuresti Mgurele apartament

Șoseaua București Magurele sector 5 București, anul 2022, decomandat, mobilat și utilat, racordat la toate utilitățile, dotat cu centrala proprie, aer condiionat, terasa mare deschisa, ieșire in terasă din bucătărie sau sufragerie, mijloace de transport in comun, se poate inchiria si parcare.

1587 EUR/m2 | 63 m2

Sector 5, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat direct proprietar comision 0
5
7

Vând apartament 2 camere decomandat 49mp Ac, centrală An construcție 2017 Se poate vinde și cu loc de parcare. Se vinde complet mobilat (fără mașina de spălat, frigider și tvuri) sau complet utilat și mobilat la 122000).

2449 EUR/m2 | 49 m2

Titanul+Nou, Sector 3, Bucuresti

2 camere, 2025, lângă Pădurea Băneasa, Pipera | etaj 2 | balcon mare
20

Apartament 2 camere, construcție nouă 2025, etaj 2, lângă Pădurea Băneasa – 146.000 euro TVA inclus Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, finalizat în 2025, amplasat într-un ansamblu rezidențial premium din nordul Bucureștiului, în imediata ...

2321 EUR/m2 | 63 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 Camere 28m2 de Vanzare 42000 Euro Negociabil
10
5

Vand apartament cu 2 camere, 28 metri patrati, renovat in 2019. ferestre noi de calitate Necesita mici reparatii (lavabila) fara mobila doar cu centrala proprie si baie completa Etaj 4 din 4, bloc in reabilitare intern si extern. Magazine (Lidl Carrefour) si centru comercial la 1km distanta. Zona ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

AVIATIEI, Particular, 2 Camere in Bloc Nou
9
30

AVIATIEI, Particular, 2 Camere in Bloc Nou

AVIATIEI, Particular, 2 Camere in Bloc Nou 119000 AVIATIEI, particular, vând apartament cu 2 camere decomandate, 54 mp utili în total inclusiv terasa, etaj 3 4 in bloc 2016 in cel mai sigur, curat, liniștit si solicitat cartier, zona de Nord, orientare vest, select, foarte luminos, zona verde, de ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat, sector 5 Bucuresti
9
10

Apartament 2 camere decomandat, sector 5 Bucuresti

Direct proprietar, vă propun spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , bloc din 2017, etaj 2 din 3, contorizat individual, 2 balcoane și loc de parcare în proprietate. Acte la zi, cadastru, intabulare, atât pe apartament cât și pentru locul de parcare cu topometri făcută. Se vinde complet mobilat ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Antiaeriana, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vând apartament 2 camere
5

Vând apartament 2 camere

Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

1641 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, parc Tudor Arghezi, zona Metalurgiei  Aparatorii Patriei
10
1

Apartament 2 camere, parc Tudor Arghezi, zona Metalurgiei Aparatorii Patriei

Apartament cu 2 camere excelent 55 mp, confort si eficienta in Aimee Park Residence, Sectorul 4, Bucuresti Dotari si finisaje: Aspect modern: Fatada mixta, balcoane cu sticla securizata Materiale premium: Tamplarie PVC cu geam triplu stratificat, parchet de calitate superioara, finisaje ceramice ...

1816 EUR/m2 | 55 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova
10
1

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova

Acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 al proiectului Confort Urban Park Evolution. Suprafata utila totala: 60.37 mp Dotarile premium completeaza imaginea unui apartament modern si eficient energetic: Incalzire in pardoseala confort termic ridicat si economia costurilor Tamplarie PVC ...

1449 EUR/m2 | 61 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere, FINALIZAT, The Grand Kristal, zona Metalurgiei, parc Tudor Arghezi
10
1

Apartament 2 camere The Grand Kristal, Sector 4 Vă oferim spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, situat la etajul 1 în ansamblul The Grand Kristal, un proiect verde și eficient energetic. Suprafață totală: 61,8 m Încălzire în pardoseală Aer condiționat inclus în pret Construcție ...

1556 EUR/m2 | 61 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

proprietar vand apartament cu două camere
10
25

proprietar vand apartament cu două camere

Direct proprietar vând apartament de 2 camere 50.000 euro , dispus pe 2 nivele plus pod, centrala proprie, etaj 5. Suprafata utila 36 mp plus pod. Apartamentul a fost renovat complet in anul 2023. Totul este nou, cum arata si imaginile: - centrala termica in condensare noua - calorifere - usi interioare ...

1386 EUR/m2 | 36 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC
9
1

2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Straulesti, la 3 statii de autobuz pana la statia de metrou Straulesti. Statia de autobuz se afla in fata blocului. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu lift, regim de inaltime ...

1956 EUR/m2 | 89 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence
10
2

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence

Apartament 2 camere de vânzare + loc de parcare suprateran Plaza Residence Faza 2 (2019) Apartament de 2 camere situat în complexul Plaza Residence, faza 2, bloc construit în 2019. Suprafață utilă 50 mp + terasă 4 mp. Terasa are acces atât din living, cât și din bucătărie. Apartamentul este situat ...

3426 EUR/m2 | 54 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament de doua camere parter Bucuresti, Sector 1, Complex FeliCity
10
3

Vând apartament de doua camere (şi 2 bai), 74mp utili, (București, Sector 1, Complex FeliCity.), terasă, baie şi bucătărie toate închise cu sistem glisant din sticlă securizata. De asemenea apartamentul dispune şi de două grădini amenajate. NU sunt interesat de colaborarea cu agenitii imobiliare!

1828 EUR/m2 | 74 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Floreasca vanzare ap 2 camere Mozart-Parcul Verdi
10

Floreasca vanzare ap 2 camere Mozart-Parcul Verdi

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Floreasca - Mozart - Parcul Verdi, vanzare apartament de 2 camere, parter coborat, decomandat, suprafata 52 mp + o boxa aprox de 2-3mp, renovat total in urma cu 4 ani, toate instalatiile schimbate, centrala termica noua, um, ac, mobilat si utilat, acces rapid ...

2743 EUR/m2 | 51 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea