Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Incalzire prin pardoseala
Climatizare
Aer conditionat
Acces internet
Fibra optica
Descriere
Desfasurat pe o suprafata totala utila de 64,7 mp, apartamentul este inteligent compartimentat, lasand lumina naturala sa puna in valoare mai mult spatiul locuibil.
Intregul imobil este construit urmarind optimizarea costurilor de intretinere si are la baza sistemul nZEB ce contribuie la mentinerea unui consum redus de energie.
Inaltimea redusa a imobilului si atentia la detalii recomanda ansamblul Antracit Coanda ca un imobil boutique in care atentia dezvoltatorului s-a concentrat pe a oferi locuitorilor o tipologie aparte de locuinte care sa corespunda celor mai rafinate gusturi.
Apartamentele disponibile tip A3 sau B3 sunt situate la etajele 1, 2 si 3
Pretul nu include TVA, boxa depozitare, loc de parcare la subsol sau suprateran.
Dezvoltator cu experienta, din 2011 pe piata din Romania.
Detalii complete si istoric dezvoltator pe antracit.ro
36 de apartamente de 2, 3 si 4 camere 3 spații comerciale la parterul imobilului 2 scări cu 16 respectiv 20 de apartamente 31 de boxe de depozitare la parter 31 parcări la subsol, usa acces garaj Hormann, acces cu telecomandă sau apelare nr. de telefon 16 parcări la exterior Apartamentele cu bucătarie închisă si debara camară Clădire si apartamente NZEB cu consum redus de energie Fiecare apartament dispune de 1 recuperator de caldură montat in living Fațadă partial ventilată, cu vata minerală de 15 cm grosime și polistiren grafitat de 15 cm grosime Apartamentele de 3 camere dispun de pompă de caldură aer-apă, celelalte apartamente de 2 si 4 camere dispun de centrală individuală pe gaz Obiecte sanitare Grohe WC-uri încastrate și suspendate Grohe Gresie și faianță Marazzi cu o gamă largă de modele si culori Parchet Quick-Step cu o gamă largă de modele si culori Folie fonoizolantă montată sub parchet pentru a izoțatie fonică cât mai bună Structura imobil pe cadre de beton armat cu caramida eficienta termic la exterior, de 30 cm grosime Izolare fonică prin utilizare BCA fonic pentru pereții dintre apartamente cu o grosime de 30cm, iar pentru pereții de compartimentare interioară de 12,5 cm grosime Tavane false din gipscarton Încalzire în pardoseala cu minim 15 ani garantie - Pregatire pentru aere conditionate Termostate wifi Salus în fiecare apartament pentru controlul individual al temperaturii Uși interioare cu o gamă largă de modele și culori Conexiune pentru mașina de spalat rufe în baie camăra depozitare si conexiune pentru mașina de spalat vase in bucătărie Apartamentele de 2 dispun de depozitare camară Apartamentele de 3 camere dispun de 2 băi, depozitare camară și 2 balcoane Apartamentele de 4 camere dispun de 3 băi, depozitare camară și 2 balcoane 2 lifturi Kone, de ultimă generație de 6 persoane fiecare cu optiune pentru handicap Internet TV prin fibră optică de la Digi Stație de pompare a apei pentru a asigura o presiune și un debit constant Centrala de foc și desfumare Adăpost ALA Termopane Salamander cu 6 camere si geamuri tripan Generator pentru spațiile comune
ID anunț: 1746525257
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!