Apartamente 2 camere

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
3

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1937, disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Diham - Bd. Chisinau
6
1

Apartament 2 camere zona Diham - Bd. Chisinau

Se vinde apartamenb 2 camere zona Diham - Bd. Chisinau, etaj 6 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 51 mp. an constructie 1984, bloc anvelopat, apartamentul are centrala termica prorpie, instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet. se vinde mobilat si utilat. Există posibilitatea ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Penthouse exclusivist | Floreasca | singur pe etaj | vedere la lac
20

Există locuri în care timpul se comportă altfel. Dimineața intri în lift, cobori cardul, și ușile se deschid direct în apartamentul tău. Fără vecini, fără coridoare comune, fără compromisuri. Aceasta este experiența zilnică pe care ți-o oferă acest penthouse de pe strada Radu Captariu, pe malul Lacului ...

7000 EUR/m2 | 85 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Prelungirea Ghencea
14
1

Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere superb si loc de parcare inclus in pret, in zona Valea Larga/Drumul Taberei/Brancusi. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 50mp utili | 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 terasa | 53.5mp totali Mobilare si utilare: ...

2900 EUR/m2 | 50 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere The Grand Kristal
8
1

Apartament 2 camere The Grand Kristal

Îți propun un apartament cu 2 camere situat la etajul 5 10 al unui bloc de beton cărămidă, construit în 2021. Proprietatea are o stare gata de utilizare și este dotată cu mobilier și electrocasnice, inclusiv frigider, mașină de spălat și aer condiționat. Beneficiezi de doua balcone și de o bucătărie ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vand ap 2 camere semidecomandat Sun Plazza
3
2

Vand ap 2 camere semidecomandat Sun Plazza

Vand ap 2 camere semidecomandat , parter, gradina, Sun Plazza, Piata Sudului, 2 minute de metrou Piata , 15 minute de centru.

1740 EUR/m2 | 50 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Brâncoveanu | Etaj 10 | Balcon | Bloc reabilitat
7
1

Apartament 2 camere semidecomandat, situat la etajul 10 într-un bloc cu 10 etaje, amplasat pe Blv. Constantin Brâncoveanu. Ideal pentru locuit sau investiție, într-o zonă liniștită cu acces rapid către transport, școli, grădinițe și toate facilitățile urbane. vă propune spre vânzare un apartament de ...

1919 EUR/m2 | 37 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere sos pantelimon
6
4

Apartament 2 camere sos pantelimon

Apartament 2 camere de vanzare Pantelimon, zona Piata Delfinului Iti prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat intr-o zona linistita si verde din Pantelimon Piata Delfinului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie! Detalii principale: 2 camere decomandate ...

2000 EUR/m2 | 35 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Proprietar , Vind apartament 2 camere, etaj 5 din 10 Luica nr 13 cu actele finalizate recent
9
5

Vind apartament 2 camere in Bd Luica nr 13 intersectie cu Sos Giurgiului Apartamentul se afla situat intr un bloc construit intre anii 1978 1980 ,la etajul 5 din 10 ,aaaare toate imbunatatirile, necesita numai o zugraveala iar blocul este reabilitat recent si montate termopane noi Zona este deosebita ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere parter plus gradina in Greenfield, mobilat si utilat
5
1

Vand apartament cu 2 camere cu sprafata de 52 mp plus gradina de 33mp, mobilat si utilat gaa de mutat in cartier Greenfield langa padurea Baneasa

2788 EUR/m2 | 52 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere sect 1, metrou
5
2

Apartament 2 camere sect 1, metrou

Apartament 2 camere, mobilat, zona liniștită, etaj 3, apropiere metrou (7 min mers pe jos). - Mașină de spălat vase - Mașină de spălat rufe (Gorenje) - Frigider mare ( Ariston) - Aer condiționat montat în 2025 - mobilă după cum se poate vedea în poze. - balcon Apartamentul este într-un bloc construit ...

2160 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Ocazie rara! Apartament metrou 1 DECEMBRIE la doar 94.000 euro
8
32

Apartament de 2 camere confort 1 sporit, luminos și bine orientat, situat într-un bloc reabilitat termic și este gata de mutare imediată. Localizat într-o zonă excelentă, la cateva minute de stația de metrou 1 Decembrie, oferă acces rapid la transport, centre comerciale, școli și spații verzi. Avantaje: Direct ...

1567 EUR/m2 | 60 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

vand apartament 2 camere
10
1

vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, zona 13 septembrie (str. soldat Ilie Mihail nr 7, la 5 minute de statia stb petre ispirescu (autobuze 226 si 139), confort 1, decomandat, etaj 7 din 10, totul nou, centrala termica, debara transformata in toaleta de serviciu, mobilier la comanda, practic si modern, bloc izolat ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere in București de vanzare Zona Drumul Taberei
6
4

Se ofera spre închiriere apartament 2 camere in zona Drumul Taberei, Strada Valea Argesului cu o suprafață de 38 mp. Apartamentul este compus din living, dormitor, baie cu cada , bucătărie, hol, terasa. Apartamentul se prezintă într-o stare buna , dupa preferințe se poate modifica in stil modern ...

1974 EUR/m2 | 38 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Decomandat
10
1

Apartament 2 camere Decomandat

[DIRECT PROPRIETAR] Apartament 2 Camere Decomandat Militari, Apusului 56 mp Preț: 128.500 EUR Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în inima cartierului Militari, zona Apusului. Proprietatea se află la parterul unui imobil solid cu 4 etaje, construit în ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere - 102.000 Euro + TVA, ansamblu rezidential - Titan
4

Titan - Bratarii Apartamentul este proiectat cu o suprafata generoase la interior si terasa spatioasa, în stil mediteranean, la exterior, realizate după un concept unic în Romania, pentru un astfel de ansamblu imobiliar. - Apartamentul va fi racordat la propriul sistem de panouri fotovoltaice, care ...

1729 EUR/m2 | 59 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere bucur   obor decomandat 1

2 camere bucur obor decomandat

salll...vand ap 2 camere bucur obor 57mp DECOMANDAT..Etaj 10 10 ..fara imbunatatiri vedere pe fata....la strada....mai exact vis a vis de bucur obor este un MEGA IMAGE ....sos.colentina...piata obor si metrou obor la 3....min pe jos

1403 EUR/m2 | 57 m2

Sector 2, Bucuresti

Vind apartament 7

Vind apartament

Vind apartament 2 camere atipic adica bucatarie si baie separate de camere printr un hol in stada landra 16 linga guvern camerele sunt mari centrala propie si un altul alaturi la fel

4167 EUR/m2 | 48 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 Camere si loc de parcare
9
4

Apartament 2 Camere si loc de parcare

Vând apartament 2 camere mobilat și cu loc de parcare .Acesta se află situat la etajul 6 în complex rezidențial Dream Residence din Rahova. Bloc construit în anul 2021.

1667 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament de lux Sala Palatului vanzare   inchiriere
2

Apartament de lux Sala Palatului vanzare inchiriere

Apartamentul are 2 camere renovate recent, o suprafață utilă de 45 mp și este situat la etajul 6. Este decomandat, oferind un spațiu bine structurat. Finisajele sunt de inalta calitate. Lumină naturală abundentă îți va oferi o atmosferă plăcută. Priveliste superba spre Palatul Regal ! Locația este excelentă, ...

3311 EUR/m2 | 45 m2

Sector 1, Bucuresti

Studio Prima Astera Drumul Taberei
20

Studio Prima Astera Drumul Taberei

Apartamentul tip studio este situat pe Bulevardul Ghencea, la doar 100 de metri de Bulevardul Brașov, într-un ansamblu în plină dezvoltare, construcție 2026, la etajul 9 din 11. Locuința are o suprafață utilă de 43,55 mp și o suprafață totală de 49,52 mp, fiind compartimentată eficient astfel: la intrare ...

2526 EUR/m2 | 44 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Ultracentral, Victoriei, 60 mp, totul nou, 150.000 euro
1
7

Ultracentral, Victoriei, 60 mp, totul nou, 150.000 euro

Vand apartament ultracentral in bloc din beton si caramida cu pereti foarte grosi, 60 mp, proaspat finisat complet, modern, totul nou, bucatarie inchisa, baie finisata, utilata complet, apa calda de la retea dar si boiler propriu, balcon mare inchis, dressing, camara, priveliste panoramica excelenta, ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 1, Bucuresti

Soseaua Nicolae Titulescu, apropae de Piata Victoriei, vand apartament de 2 camere deosebit, 150.000 1

Soseaua Nicolae Titulescu, apropae de Piata Victoriei, vand apartament de 2 camere deosebit, 150.000

Vand apartament de 2 camere, apropiat de Piata Victoriei, Soseaua Nicolae Titulescu, suprafata utila 50 mp, bloc din beton armat si caramida, foarte bine construit, peretii grosi, fundatia solida, risc seismic 8,6 grade pe richter, an constructie 1985, finisat recent, modern, apa calda tot timpul, apa ...

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

2 camere în Timpuri Noi etaj 8 lumină după-amiază fără vecini în față
20

De la etajul 8, Bucureștiul se întinde fără obstacole până la orizont. Nu e o vedere tăiată de zidul vecinului sau de un alt bloc ridicat exact în față — e cer deschis, panoramă largă spre vest și lumină care vine după-amiaza și rămâne. Pe terasa de 7 mp ai deja tot ce îți trebuie ca să nu vrei să intri ...

3936 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea