Apartamente 2 camere

Promovat
PROMOTIE Apartament 2 cam, Auchan - Iuliu Maniu, Envogue Residence, ANSAMBLU VERDE
19
28

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1839 EUR/m2 | 58 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova
5
16

ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova

ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova , apartament cu incalzire in pardoseala.An de constructie 2024.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 6 10,la 5 minute de piata rahova.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

2615 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oferim spre vanzare apartament  de doua camere in zona Crangasi.
5
22

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Crangasi.

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Crangasi. 52mp, etaj 3, an de constructie 1982 Este situat chiar la 10 minute de mers pe jos de metrou, in zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

1567 EUR/m2 | 52 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Berceni
6
49

Vanzare apartament 2 camere Berceni

Apartament 2 camere zona Berceni. Apartamentul este in apropierea metroului si a mijloacelor de transport. Mobilat si utilat modern. Suprafata 49mp2. An constructie 1984 Se afla situat la etajul 1. Apartamentul dispune de asemenea de loc de parcare . Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telef ...