Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere , Finisaje Premium si loc de parcare subteran
15
2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, aflat în complexul rezidențial Atrium Plaza, un proiect modern și elegant, situat în apropierea Lacului Grivița. Suprafața utilă este de 56 mp, la etajul 1 din 10, într-un bloc nou cu regim de înălțime 2S+P+10E. Detalii apartament: - Living luminos ...

2710 EUR/m2 | 59 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Antracit Coandă    ap. 2 camere    64,7 mp total utili
10
5

Antracit Coandă ap. 2 camere 64,7 mp total utili

Desfasurat pe o suprafata totala utila de 64,7 mp, apartamentul este inteligent compartimentat, lasand lumina naturala sa puna in valoare mai mult spatiul locuibil. Intregul imobil este construit urmarind optimizarea costurilor de intretinere si are la baza sistemul nZEB ce contribuie la mentinerea ...

2342 EUR/m2 | 64 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare in Timpuri Noi
6
53

Apartament de vanzare in Timpuri Noi

Oferim spre vanzare apartament 2 camere zona de Timpuri Noi situat intr-o zona accesibila in apropiere de magazine si supermarketuri. Apartamentul dispune de 55 mp2 si este situat la etajul 4 . Blocul dispune de lift si parcare,anul de constructie al blocului este 1985.Suprafata este de 55mp ,50 utili ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

2615 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere decomandat Gata de mutare
14

Apt 2 camere decomandat Gata de mutare

Ofer spre vanzare Apartament 2 camere decomandat situat in zona Baicului Imobil reabilitat termic, construit in 1988 Locuinta renovata, cu instalatia sanitara si caloriferele schimbate Suprafata de 53.4 mp, compartimentare eficienta si spatii bine optimizate Boiler montat in baie pentru confort suplimentar Acces ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere Imobilul este construit inainte de anul 1969, iar apartamentul are o suprafata de 38 mp, fiind eficient compartimentat si potrivit atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Locuinta se vinde asa cum este prezentata, cu exceptia frigiderului, masinii de spalat si televizoarelor. Pozitionarea ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

NU RATA! -> 2 camere | Zona Unirii | Acces rapid metrou
11

NU RATA! -> 2 camere | Zona Unirii | Acces rapid metrou

Apartament 2 camere + camera suplimentara | Str. Matei Basarab, Sector 3 | 13 min fata de metrou Piata Unirii Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, intr-o zona centrala, la doar 13-15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. * Etaj: 1 ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare
19

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare

Metrou Anghel Saligny - Apartament cu 2 Camere Tip Studio De vanzare apartament cu 2 Camere, tip studio situat in sectorul 3 al capitalei, in complexul Hills Pallady. Se afla la o distanta de aproximativ 3 minute fata de metrou Anghel Saligny. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, la fel ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere  +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia
17

Apartament 3 camere +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia

Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 4 4 | Renovat 2024 Apartament spatios si bine compartimentat, renovat complet in 2024, cu instalatii electrice si sanitare noi, calorifere inlocuite si centrala proprie pe gaz. Se vinde partial mobilat (frigider si TV separat contra cost). Avantaje: uscatorie, 2 ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea