Apartamente 2 camere Sector 5

Promovat
Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.
20

Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 2 camere situat pe bd.Eroilor, stradal ,in apropiere de Academia Militara,. Apartamentul este la etajul 3/4, semidecomandat, cu vedere fata (bulevard), renovat complet,instalatie sanitara cupru,instalatie electrica cupru, parchet stejar masiv) ...

3706 EUR/m2 | 51 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
73

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 camere de vanzare cu loc parcare, bloc nou, Rahova - Salaj
17
5

Va propunem spre cumparare un frumos apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, cartierul Rahova, in complexul rezidential Dream Residence - Sos.Salaj nr.347. Locuinta foarte curata si luminoasa, se afla la etajul 4 intr-un imobil cu 6 etaje modern cu lift. Construit in 2015, blocul este pozitionat ...

1837 EUR/m2 | 46 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, curte privată securizată – Rahova
12
11

Apartament 2 camere, situat într-o curte privată, securizată. Ideal pentru familii cu copii, într-un mediu sigur și liniștit. Caracteristici: • 51,62 mp utili + balcon 4,42 mp • decomandat • parter înalt • fereastră la baie • bloc 2017 Avantaje unice: • curte mare, închisă • acces ...

1724 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartment 2 camera de vanzare
8
9

Apartment 2 camera de vanzare

Apartment 2 camera, Margeanului Sect.5, nemobilat, semi-renovat, curat, liber,acte la zi, se accepta credit, et.9, pret: 77000.euro Tel:

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere lux 13, renovat nou, bloc 1992 zona Marriott
13

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, complet renovat și utilat premium, situat în zona Panduri - Calea 13 Septembrie, în imediata apropiere a Hotelului Marriott. Apartamentul se află într-un bloc solid construit în anul 1992 și impresionează prin finisajele moderne ...

3431 EUR/m2 | 58 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5
8

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5

Cristal Holding Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 2 camere cu o suprafata de 64 mp. Apartamentul are centrala proprie,blocul este reabilitat termic. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Pentru mai multe detalii si vizionari,nu ezitati sa ne contactati! Oferim consultanta imobiliara ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou
6

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat, situat într-un imobil modern din 2012, în zona Sebastian. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp și este amplasată la etajul 1, oferind acces facil și confort sporit. Apartamentul se vinde exact ca ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

2 camere de vanzare| bloc 2016 | et. 1 | Marriot -Palatul Parlamentului
10

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil construit în anul 2016, poziționat excelent în zona 13 Septembrie – Marriott – Palatul Parlamentului. Apartamentul este amplasat la etajul 1 din 5 al unui bloc solid, bine izolat termic și locuit ...

3796 EUR/m2 | 54 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare
9

Apartament de vanzare

Pt mai multe poze si detalii va astept la nr de tel 0764837772

477 m2

Sector 5, Bucuresti

Ap. 2 camere | 68mp | et 7 | bloc 2025 | Calea 13 Septembrie
6

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil premium finalizat în 2025 , în zona 13 Septembrie – Prosper. Apartamentul are o suprafață utilă de 68 mp, incluzând o terasă generoasă de 16 mp, perfectă pentru relaxare. Este amplasat la etajul ...