Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament Mobilat și Utilat Super Lux !!! Timisoara - Lipovei
10

Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...

2790 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2509 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2509 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

vänd apartament
5

vänd apartament

vand apartament semidecomandat in localitatea Deta etaj 2 renovat instalatie de curent noua instalatie de incalzire noua aer conditionat fara balcon

743 EUR/m2 | 70 m2

Deta, Timis

De vanzare apartament 2 camere Giroc
8

De vanzare apartament 2 camere Giroc

Proprietar - Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie Situat la strada principala la 1 minut ...

1714 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Proprietar,In Zona Odobescu,Decomandat,pe 3 parti,2 Balcoane,Modelul cel Mai Mare,Merita Vazut 100%
19
1

Proprietar,Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele 2 balcoane. Avem ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
8

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

332 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc
8

Apartament 2 camere Giroc

Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie Situat la strada principala la 1 minut distanță ...

1714 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Complex Doina
9

Complex Doina

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere SD, baie, bucătărie, hol ,balcon, curat, renovat fără îmbunătățiri, et. 4 cu acoperiș nou , Amvelopat exterior și renovată casa scărilor, 4 nivel. Mobilat sau nemobilat , cum se dorește, situat în apropierea de complex Doina ,Calea Sagului.Comision la înțel ...

1475 EUR/m2 | 48 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit, necesita renovat. Vanzare 1500 EUR. m2 .

1500 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand apartament
8
6

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2464 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

vând apartament
7
16

vând apartament

apartament 2camere decomandat la partier,54 metri pătrați lipovei centrală calorifere noi,termopane pereți placați interior mai trebuie pus gresie faianță , ușile interioare, sau schimb cu mai mic

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

vand apartament in zona centala situat langa Universitatea Dragan Lugoj
7
8

Vand apartament cu 2 camere,semidecomandat 62mp situat in zona centrala,vis-a-vis de Universitatea Dragan Lugoj. Ap.este la et.4 si este compus din: bucatarie,living,balcon deschis,dormitor si baie. Dotari: -centrala proprie -geamuri termopan -clima -masina de spalat -frigider -tv -aspirator -cuptor ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Vand apartment Dumbravita Liziera Padurii
9
14

Proprietar Vand apartment Dumbravita Liziera Padurii

Proprietar, vand apartament cu 2 camere, tip open-space, situat in Dumbravita, intr-o zona linistita la liziera padurii, cu acces facil catre oras si facilitati urbane. Apartament situat la etajul 2 din 3, intr-un imobil de calitate. Suprafata utila de 50 mp + balcon loc de parcare inclus in CF Compartimentare ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timis

Zona Medicină, Bastion,  Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare
4
23

Zona Medicină, Bastion, Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare

Apartament de vânzare cu 2 camere ,decomandat , bloc de cărămidă, etajul 5 cu lift ,foarte aproape de Facultatea de Medicina,Prefectură, Suprafata este de 46 mp ,apartamentul este renovat recent, are centrala proprie. Este amplasat într-o zona foarte bună, centrală, atât pentru locuit cât și ca investiție. ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere, zona Girocului -Martirilor ,lângă piată
5
1

De vânzare in zona Girocului -Martirilor, lângă piață, apartament cu două camere,suprafață 40 mp, centrala proprie, geamuri termopan. Apartamentul este situat la etajul 4 cu acoperiș ,blocul este anvelopat . Ca și localizare este facil pentru puncte de interes, în zonă fiind magazine, piață, școli, ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis