Apartamente 2 camere

Promovat
Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
4

Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro

Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
8

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zonă centrală Take Ionescu-Tipografilor de vânzare apartament mobilat si utilat 2 camere
5
5

De vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter în zona Take Ionescu-Tipografilor. Ca și compartimentare avem bucătărie, hol,spațiu depozitare, living, hol,baie ,dormitor. Suprafață 45 mp Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Localizarea este favorabilă și facilă fiind aproape ...

2644 EUR/m2 | 45 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,
11
5

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,

Vind apartament in Lugoj zona Stadion 2 ; Bl 56 ; Ap 5 ; Jud Timis la etajul 1 ; compus din 2 camere ; bucatarie ; baie ; balcon ; in suprafata construita de 68 mp ; izolat exterior si interior ; instalatie de curent noua ; renovat total .( s-au la schimb cu casa cu întrare în curte ) Pe casa ...

1176 EUR/m2 | 68 m2

Lugoj, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
2

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere calea sagului
8
1

apartament 2 camere calea sagului

Apartament 2 camere 36mp, nedecomandat, langa piata Doina ( calea Sagului) bine intretinut cu balcon inchis, rulouri exterioare, centrala termica, clima la etajul 4( bloc cu 4 etaje) Blocul este anvelopat recent cu podul izolat, acoperis renovat ( cu tigla) casa scarii zugravita in 2025, uscatorie pe ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament  de vanzare
10

Apartament de vanzare

Direct de la proprietar, apartament de vânzare cu 2 camere, decomandat, centrală proprie pe gaz situat în zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3din4 și are o suprafață de 46mp utili. Zonă liniștită, la 2 minute de mers pe jos se află școala 25( se vede și în poză), tot în apropriere ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
5

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2194 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament 2 Camere, Etaj 1, Bd. Cetății + Boxă CF (Comision 0%)
5
4

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat într-o zonă strategică și foarte căutată din Timișoara: Bulevardul Cetății, chiar vizavi de stația de tramvai. Apartamentul reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să își amenajeze locuința de la zero, după propriul gust, sau pentru ...

0 EUR/m2 | 515,600 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vând  Apartament Modern , 2 camere, 52mp
10
1

Proprietar Vând Apartament Modern , 2 camere, 52mp

Direct de la proprietar! Apartament modern 2 camere PARTER Giroc , în spate la hotel IQ| Locație TOP | Gata de mutat! Dacă îți dorești un apartament luminos, modern și excelent poziționat, acesta este exact ce cauți. Giroc în spatele Hotelului IQ 52 mp utili Bloc modern , construcție 2020 Parter ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500  E
10
7

DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500 E

APARTAMENT Spațios cu 2 CAMERE în BLOC NOU IN GIROC de la Proprietar 95000 E Proprietar Vând Apartament cu 2 camere spațios, având o suprafata utila de 52,4 mp + Balcon separat de 7 mp, Ap este confort 1 Spatios, în Bloc Nou construit Finalizare martie 2026, finisaje calitative, parchet Egger Germania, ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere complet mobilat
10

Apartament 2 camere complet mobilat

Apartament 2 camere, renovat complet, Calea Șagului, 53 mp cu balcon Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Șagului, la parter, cu suprafață utilă de 53 mp și balcon închis. Apartamentul a fost renovat complet în 2021 și amenajat într-un stil modern, cu atenție la detalii ...

313 EUR/m2 | 53 m2

Calea+%c8%98agului+, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere Reșița
5

Vand apartament 2 camere Reșița

Apartament 2 camere,47 metri pătrați,la parter, Moroasa 2 ,str.Petru Maior,bloc 67A,scara 3 , apartament 4. Preț 42000 euro. Telefon .

894 EUR/m2 | 47 m2

Rauti, Timis

Promovat
19
1

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament nou 2 cam,bucatarie inchisa,2 loc parcare,Dumbravita IKEA
10
9

Proprietar vând apartament deosebit de spațios, cu 2 camere și bucatarie inchisa, situat în Dumbrăvița, zona IKEA, intr-un imobil nou, construit în 2023. Apartamentul este situat la etajul 1 3, este decomandat și se întinde pe o suprafață de 54 mp utili și un balcon de 6.5 mp. Compartimentarea se prezintă ...

2444 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timis

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)
8

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)

Vând Apartament 2 camere decomandat 50. 04 mp + 4 mp balcon închis cu termopan. Este situat la etajul 4 din 4, bloc anvelopat, încălzirea este prin calorifere de la Termoficare și aparat de aer condiționat. Are geamuri termopan, inclusiv balconul este închis cu geamuri termopan. Apartamentul necesita ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Braytim+-+Timi%c8%99oara+Sud, Timisoara, Timis

Pozite excelenta. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Bloc NOU-FINALIZAT
5
17

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, ETAJ 1, in bloc NOU-FINALIZAT, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + TERASA de 7 mp. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis