Apartamente 2 camere Girocului

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 2 camere, 55 mp + terasa 45 mp - Giroc
9

Penthouse 2 camere, 55 mp + terasa 45 mp - Giroc

ID:P2383 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 55 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de terasa 45 mp si de 2 balcoane de 8 mp. Loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, ...

2818 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368
13
3

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368

ID intern: V1368 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament in zona Girocului, strada Maresal Alexandru Averescu vis a vis de Prospero, proaspat renovat interior, etaj 3, avand o suprafata de 50 mp!

1640 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului
4
7

Apartament 2 camere zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 in zona Girocului. Apartamentul este mobilat si utilat, nu necesita reparatii si se afla in apropierea mijloacelor de trasport in comun si de Spitalul Judetean.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Girocului langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat termic ocupabil imediat
8

Vand apartament 2 camere renovat situate in Calea Girocului,foarte aproape de Spitalul Judetean. Apartamentul este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje(mansarda locuibila) bloc anvelopat. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living, dormitor și balcon. Dispune de usa metalica ...

1934 EUR/m2 | 38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere în Calea Girocului decomandat amenajat integral centrala proprie
9

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Calea Girocului. Apartamentul se află la etaj 4 într-un bloc cu 4 etaje si acoperiș cu țiglă. Compus din 2 camere, o baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Cu o suprafață de 55 mp, apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare și ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului amenajat centrala proprie