Apartamente 2 camere Girocului

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Girocului Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina proprie. Decomandat. Langa ESO si Profi. Bucatarie INCHISA
10
9

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, GRADINA proprie, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 50 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare ...

2020 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Timisoara, bloc nou - FINALIZAT. Et 2 din 3. NEGO. FARA Comision de la Cumparator
9
3

. fara COMISION de la cumparator Vindem apartament cu 2 camere (verificati schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere ...

2331 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Giroc. Aproape de Hotel IQ. Etaj 2!
10

Giroc. Aproape de Hotel IQ. Etaj 2!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc; Este situat la etajul 2 din 3, izolat exterior, cu o suprafata utila de 49 mp + 1 balcon de 5,31 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare ...

1735 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372
13
3

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372

ID intern: V1372 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

GIROCULUI - 2 CAM - CENTRALA PROPRIE - ACOPERIS DE TIGLA - ZONA EXCELENTA
8

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului ndash; ideal pentru locuit, datorita multiplelor facilitati, precum, scoala, gradinita, parc, supermarket, magazine, restaurante, mijloc de transport in comun. #128208; Suprafata: ...

1606 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Se pune spre vanzare apartament 2 camere, Zona Girocului, direct de la proprietar
7

Apartamentul are 2 camere, semidecomandat, este situat la mansarda etaj 4. Este dotat cu centrala proprie, apartamentul vine mobilat si semiutilat.

1585 EUR/m2 | 41 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere, zona Girocului -Martirilor ,lângă piată
5
1

De vânzare in zona Girocului -Martirilor, lângă piață, apartament cu două camere,suprafață 40 mp, centrala proprie, geamuri termopan. Apartamentul este situat la etajul 4 cu acoperiș ,blocul este anvelopat . Ca și localizare este facil pentru puncte de interes, în zonă fiind magazine, piață, școli, ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.
11
1

Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, de Profi si de mijloacele de transport in comun. Etaj 1, incalzire prin pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 aparate de aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, complet mobilat ...

1959 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2331 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 3 camere, etaj 3, centrala, clima- Zona Girocului
17
1

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, in Zona Girocului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: diverse magazine, piata, farmacii, cabinete medicale, statie pentru mijloace de transport ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Girocului - 2 Camere - Centrala proprie - Etaj 2
9
1

Girocului - 2 Camere - Centrala proprie - Etaj 2

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului ndash; Lidia, o zona foarte bine conectata, cu acces rapid la mijloace de transport in comun, magazine, supermarketuri, farmacii si alte facilitati importante. Detalii apartament: ...

2306 EUR/m2 | 52 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Girocului - centrala proprie
8
1

Apartament 2 camere - Girocului - centrala proprie

Apartament decomandat cu 2 camere | 53 mp | Confort și accesibilitate în Timișoara | Ideal pentru locuit sau investiție Descoperă un apartament primitor și bine compartimentat, situat într-o zonă accesibilă și bine conectată din Timișoara. Cu o suprafață generoasă de 53 mp și o compartimentare decomandată, ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.
9
1

Bucatarie inchisa. Etaj intermediar. Aproape de Lidl.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc NOU, cu bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, langa Calea Timisoarei, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun. Bine compartimentat, 48 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie ...

1956 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea