Apartamente 2 camere Girocului

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului
6

Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living - Dormitor mobilat - Baie cu cada Confortul termic este realizat ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului
8

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere situat în zona Girocului, la 10 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat din ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor
9

Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor

Această ofertă de la Silvis Imobiliare reprezintă o oportunitate excelentă de a deveni proprietar al unui apartament , situat într-o zonă deosebit de accesibilă și bine conectată, pe Calea Martirilor 1989, în cartierul Girocului. Este un apartament de 2 camere, cu o suprafață utilă de 40 mp, care se ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368
13
3

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368

ID intern: V1368 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament in zona Girocului, strada Maresal Alexandru Averescu vis a vis de Prospero, proaspat renovat interior, etaj 3, avand o suprafata de 50 mp!

1640 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului
4
7

Apartament 2 camere zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 in zona Girocului. Apartamentul este mobilat si utilat, nu necesita reparatii si se afla in apropierea mijloacelor de trasport in comun si de Spitalul Judetean.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Girocului langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat termic ocupabil imediat
8

Vand apartament 2 camere renovat situate in Calea Girocului,foarte aproape de Spitalul Judetean. Apartamentul este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje(mansarda locuibila) bloc anvelopat. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living, dormitor și balcon. Dispune de usa metalica ...

1934 EUR/m2 | 38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere în Calea Girocului decomandat amenajat integral centrala proprie