Apartamente 2 camere Aradului

Promovat
Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala pe Gaz
18
2

Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala pe Gaz

IMOMADAX va ofera spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament cu 2 camere la etajul 2 al unui bloc cu 9 etaje situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire ...

1971 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Aradului
9
2

Apartament 2 camere, Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în zona Calea Aradului, situat la etajul 4 al unui imobil cu regim de înălțime P+5, cu acoperiș de țiglă. Apartamentul necesită renovare. Proprietatea are o suprafață utilă de 48 mp și dispune de un balcon de 4 mp. Dispune de centrală proprie, aer ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Aradului   parter !!
7
3

Apartament 2 camere decomandat Aradului parter !!

COMISION 0% !! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat si spatios in zona Aradului pe Strada Dej la parterul unui bloc tipologia P+4 compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - bucatarie spatioasa - hol - debara - balcon deschis Au fost aduse ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat
10
16

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat

Propunem la vânzare un frumos apartament cu 2 camere decomandat confort 1, situat in bloc liniștit din zona Aradului la parter, situat la 12 minute pietonal de Facultatea de Medicina Veterinara, la 8 minute de Spitalul Premiere, la 5 minute de Piata Verde, la 15 minute de Iulius Mall, pe frumoasa strada ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
4

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Calea Aradului
15

Apartament 2 camere zona Calea Aradului

Apartament 2 camere zona Calea Aradului Apartamentul se vinde complet mobilat Balcon generos de 11 m Suprafata utila 57 mp

2307 EUR/m2 | 56 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam dec Aradului-Mall parter
9

2 cam dec Aradului-Mall parter

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Aradului , langa Iulius Mall,situat la parter , intr.un bloc izolat termic, renovat recent, centrala proprie, baie cu geam , boxa. Pret 118000 euro.

2360 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 1 | Zona Aradului
5

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 1 | Zona Aradului

360 Grade Imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, intr-o zona foarte buna din Calea Aradului, aproape de Iulius Mall. Apartamentul este decomandat, bine compartimentat si ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii generale Suprafata: optim compartimentata Etaj: ...

2196 EUR/m2 | 51 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona   Aradului
4
13

Apartament 2 camere Zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului, Timisoara
8
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament semidecomandat spatios si elegant cu 2 camere de 49.19 mp si balcon de 3.09 mp, situat la etajul 4 din 4 in zona Aradului din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Aradului | Centrala noua | Boxa 12 mp