Apartamente 2 camere Braytim

Promovat
Apartament finisaje premium 2 camere, etaj 1,Braytim
20
1

Apartament finisaje premium 2 camere, etaj 1,Braytim

*Ultimile 2 apartamente de 2 camere disponibile. De vanzare apartament 2 camere cu finisaje premium într-un bloc nou finalizat in 2026 cu regim de înălțime P+2, situat in zona Braytim (aproape de hotel Arizona si parcul Triade de pe strada Mureș) Blocul dispune de fațadă ventilată, acces in curte privata, ...

2144 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si 5 locuri de parcare in zona Braytim
8

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente FINALIZATE cu 2 camere si 5 locuri de parcare în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -gradina ( spatiu pentru parcari, pozitionare excelenta) Disponibilitate: Etaj ...

2000 EUR/m2 | 44 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 ideal pentru investiție Braytim
12
31

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 69000 euro Telefon. 0723674418

1816 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, etaj 1, zona Braytim – ideal locuință sau investiție
4

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 2 camere, in cea mai cautata zona de Sud a Timisoarei - Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 53,33 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living cu iesire pe terasa - bucatarie semideschisa - ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2camere si terasa de 30m finisaje la alegere in Braytim.
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Braytim. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 minute, acces facil la mijlloace de transport in comun. Apartamentele ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, complet finalizat in zona Braytim.
10

Apartament cu 2 camere, complet finalizat in zona Braytim.

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere, complet decomandate, situate intr-un Complex Rezidential din zona Braytim. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Mega Image, farmacie, mijloc de transport in comun. Imobilul este complet finalizat si pregatit pentru ...

1423 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere incalzire in pardoseala, etajul 1 Bryatim.
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare, termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Imobilul se vinde la ...

1768 EUR/m2 | 56 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere la parter in Braytim complet finalizat
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare, termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Imobilul se vinde la ...

1655 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartamente NOI cu 2 camere in zona Braytim finisaje de cea mai inalta calitate
5

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere in bloc nou in zona Braytim o zona foarte cautata si in continua dezvoltare. Blocul este construit din caramida Porotherm atat structura cat si zidurile despartitoare si izolat cu polistiren de 10. Acoperisul este realizat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere la etajul 1 complet finalizate in Braytim.
10
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Braytim, intr-un bloc nou, finalizat, ce imbina perfect linistea unei zone rezidentiale cu proximitatea facilitatilor urbane. Cu o suprafata utila de 47 mp si o terasa de 6 mp, locuinta te intampina cu un sentiment de echilibru ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Oportunitate investitie apartament cu 2camere bucatarie inchisa etaj 1
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente noi intr-un bloc modern aflat in constructie, situat in zona Braytim, Giroc. Blocul este construit din caramida Porotherm de 25 cm, izolat cu polistiren de 10 cm, dispune de parter + 3 etaje si este amplasat aproape de Profi, Mega Image si mijloace de ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si gradina de 30 mp in Giroc la asfalt.
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc - Braytim la 1-2 minute de strada Gavril Musicescu, un loc care te intampina cu liniste, iti ofera confortul de acasa, bucuria unei curti doar a ta si siguranta unei zone bune, unde fiecare zi se simte exact asa cum ar trebui. Drumul ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere, 52mp utili+balcon etaj 2/3 -Braytim
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat cu bucatarie separata, situat in zona Braytim apartinand de Giroc, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla magazine si supermarket-uri precum Kaufland, Lidl, Profi, ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare 50mp utili+5mp balcon, zona Braytim
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Braytim, Timisoara, judetul Timis. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, Gradinita la o distanta ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO
5

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

AX1251 Giroc - Braytim, Mobilat-Utilat, Indeal Pentru Investitie
9

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Braytim, cu acces de pe strada Muzicescu, la parter/3, imobil din 2023, semidecomandat, cu suprafata de 47 mp, compartimentat asfel: - Hol acces - Bucatarie + Living open space - Dormitor - Baie cu cabina ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina zona  Braytim
4
2

Apartament cu 2 camere gradina zona Braytim

Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gradina la 2 minte de parc biserica Tosca
6

De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...

2132 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea