Apartamente 2 camere Circumvalatiunii

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
7

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament o camera, de vanzare, zona Circumvalatiunii
6
1

Apartament o camera, de vanzare, zona Circumvalatiunii

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, situat in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se afla la etaj intermediar, etajul 3/4 al unui bloc de apartamente cu 4 etaje si 5 apartamente pe nivel. Zona este foarte linistita, iar apartamentul este situat la doar cateva ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, etaj 3, zona Circumvalatiunii, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperis din tigla, situat in zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala ...

2000 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
11

1719 EUR/m2 | 57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judet Timis. Apartamentul reprezinta o oportunitate ideala pentru investitie, avand potential foarte bun datorita amplasarii excelente, aproape de principalele puncte ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 2 Camere |50 mp |Decomandat | Circumvalatiunii
15

COMISION 0% pentru cumparator Va ofer spre vanzare : Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie, acest apartament ofera compartimentare eficienta si acces rapid catre zonele centrale ale orasului. Pozitionat la etaj superior, beneficiaza de lumina naturala si vedere deschisa. AVANTAJE ...

1988 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere Circumvalatiunii | City of Mara
9

Comision 0% pentru cumparator! Apartament 2 camere Circumvalatiunii | Ultramodern | Locație premium Timișoara Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Circumvalațiunii Suprafață totală: 46.4 mp 43 mp utili balcon 3.4 mp Etaj 1 / 4 – bloc modern, cu acces securizat Compartimentare ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
14
2

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |
8

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii; - etaj 3/4 -suprafata utila: 34 mp; - model cu 1 baie cu cada; -spatiu de depozitare de 3 mp trecut in CF; -apartamentul se vinde nemobilat la pretul afisat; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament
7
4

Vand apartament

Proprietar, vând apartament 2 camere -zona Circumvalatiunii, Cetatii -semidecomandat et.1 din 4 -suprafață 52 m pătrați -boxa înscrisă in CF cu acces atât din interiorul cât și din exteriorul blocului -climă și centrală proprie -necesită renovare completă -mijloace de transport vis-a-vis -15 minute ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament modern, 2 camere, 49 mp utili, etaj 4 - Circumvalatiunii
9

ID:P2598 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49 mp utili, etaj 4 intr-un imobil situat in zona Circumvalatiunii din Timisoara. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin calorifere si clima pentru confort in sezonul cald. Blocul este situat ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Etaj 1, Bd. Cetății + Boxă CF (Comision 0%)
5
2

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat într-o zonă strategică și foarte căutată din Timișoara: Bulevardul Cetății, chiar vizavi de stația de tramvai. Apartamentul reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să își amenajeze locuința de la zero, după propriul gust, sau pentru ...

0 EUR/m2 | 515,600 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

OFERTA!!! 2 camere DECOMANDAT spatios 52 mp utili, b-dul Cetatii
8
7

OFERTA !!! Vand apartament cu 2 camere complet DECOMANDAT, situat pe B-dul Cetatii, la etajul 7 10, cu lift renovat, spatios, cu suprafața de 52 mp, compus din 2 camere, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon tip logie și hol. Apartamentul necesita renovare. Pret avantajos de numai: 75.000 EUR Tel: 0770.197.267 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartment in Favorit
7
7

Apartment in Favorit

Se vinde apartament cu 2 camere in super locatie I.D. Mendeleev nr 4 - FAVORIT. Apartamentul este decomandat, etaj 9 din 10, lift, balcon tip logie - parte integranta din dormitor, bucatarie pe patrat, mobilat si utilat. Este situat la 5 minute de centrul comercial Bega de pe Circumvalatiunii, 10 secunde ...

1745 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN CITY OF MARA la 149.900 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN CITY OF MARA la 149.900 euro

Apartament 2 camere ultramodern | City of Mara | Locație premium NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în ansamblul rezidențial City of Mara, pe Strada Circumvalațiunii nr. 1, din Timișoara. Apartamentul are o suprafață totală de 46,4 mp (43 mp utili + balcon de ...

3486 EUR/m2 | 43 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea