Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
18 mai
CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...
1791 EUR/m2 | 43 m2
Dacia, Timisoara, Timis
13 mai
NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...
1551 EUR/m2 | 49 m2
dacia, Timisoara, Timis
14 mai
Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:35
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vânzare un apartament cu 2 camere cu boxa in C.F.(din constructia blocului),etaj 1,zona Circumvalatiunii-Dacia,semidecomandat ,cu suprafata utila de 38 mp,la care se aduga balconul de aproximativ 4m,balcon care este din constructia blocului.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje ...
2092 EUR/m2 | 38 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:52
Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!
1556 EUR/m2 | 45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:40
Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:38
De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492
1761 EUR/m2 | 46 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 13:14
In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.
1655 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:40
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 12:39
YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...
2105 EUR/m2 | 37 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:46
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:44
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:35
1400 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:35
NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...
2044 EUR/m2 | 34 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 11:28
Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !
1300 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:15
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etaj intermediar, in zona Dacia, Timisoara, judet Timis. Apartamentul are o suprafata utila de 33 mp, este nedecomandat si compartimentat astfel: -Hol de acces -Bucatarie inchisa -Baie cu cabina de dus -Sufragerie -Dormitor Confortul ...
2318 EUR/m2 | 33 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:54
Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil
1980 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 07:01
Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...
1950 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 05:41
360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...
1833 EUR/m2 | 42 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 04:11
ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...
1750 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 18:24
Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...
2031 EUR/m2 | 32 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:11
Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...
22 EUR/m2 | 4,080 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:11
Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...
1913 EUR/m2 | 52 m2
dacia, Timisoara, Timis
ieri 13:09