Apartamente 2 camere Girocului

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 55 mp . Compartimentare: - ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etajul 2, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, complet renovat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 2 dintr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 46 mp utili. Compartimentare: - Hol de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 43 mp utili. Compartimentare: - ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului
4
9

Apartament 2 camere zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 in zona Girocului. Apartamentul este mobilat si utilat, nu necesita reparatii si se afla in apropierea mijloacelor de trasport in comun si de Spitalul Judetean.

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51mp, Centrala Prop, Zona Girocului
9
1

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere semidecomandat, având o suprafață de 51 mp utili + balcon 4 mp, situat în zona Girocului / Soarelui – Calea Martirilor, vis-a-vis de Spartan și lângă Spitalul Județean. SPECIFICAȚII: -Suprafață utilă: 51 ...

1686 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Zona Girocului
6
1

Apartament 2 camere | Zona Girocului

Apartament 2 camere, confort 1 Zona Girocului, lângă Spitalul Județean Se oferă spre vânzare un apartament cu două camere, confort 1, situat la parter înalt, cu o suprafață utilă de 55 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp. Proprietatea este amplasată în zona Girocului, în imediata apropiere a Spitalului ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
6

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
7
3