Apartamente 2 camere Girocului

Promovat
 Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului
10
1

Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului

ID: P2581 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 53mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de un balcon. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului
6

Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living - Dormitor mobilat - Baie cu cada Confortul termic este realizat ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | Zona Girocului
6
1

Apartament 2 camere | Zona Girocului

Apartament 2 camere, confort 1 Zona Girocului, lângă Spitalul Județean Se oferă spre vânzare un apartament cu două camere, confort 1, situat la parter înalt, cu o suprafață utilă de 55 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp. Proprietatea este amplasată în zona Girocului, în imediata apropiere a Spitalului ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Girocului
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare. Imobilul a fost recent renovat (usi noi, parchet reconditionat, instalatia sanitara) si recent igenizat. Apartamentul este compartimentat ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-50MP-Mobilat-Centrala--66.000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
6

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 45 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

340 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Apartament de 2 camere in zona Girocului,50 mp,etaj 3 4,compartimentare semidecomandata,bloc construit in anul 1988,apartamentul este amplasat la aproximativ 4 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Piata Giroc,Spitalul Judetean si statiile liniilor 15,16 si 17. In apropiere se gasesc ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului
8

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere situat în zona Girocului, la 10 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat din ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
10

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea