Apartamente 2 camere Girocului

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului
8

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere situat în zona Girocului, la 10 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat din ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/4 al unui imobil aflat in zona Girocului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul este renovat si se vinde total mobilat si utilat Suprafață utilă: 56 mp + balcon inchis Compartimentare: • Antreu ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament in zona Girocului, strada Maresal Alexandru Averescu vis a vis de Prospero, proaspat renovat interior, etaj 3, avand o suprafata de 50 mp!

1640 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51 mp, Centrala Prop, Zona Girocului
8
1

Uneori cea mai buna afacere imobiliara nu este un apartament gata renovat, ci unul care iti da libertatea sa faci tu alegerile. Sa alegi parchetul, culoarea peretilor, tipul de gresie, pozitia mobilei. Sa primesti un spatiu curat, la un pret corect, si sa il transformi exact asa cum ti-ai dorit mereu. Acesta ...

1684 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
1

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
11

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului
4
6

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Girocului

Vand apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
2

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului
4
8

Apartament 2 camere zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 in zona Girocului. Apartamentul este mobilat si utilat, nu necesita reparatii si se afla in apropierea mijloacelor de trasport in comun si de Spitalul Judetean.

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
9

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea