Apartamente 2 camere Girocului

Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, decomandat, etajul 1, zona Girocului
7

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere în zona Girocului. Apartamentul este situat intr-un bloc de apartamente construit in anul 1980 si reabilitat termic in urma cu 2 ani. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 63 mp si are centrala termica, termopane, ...

1665 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 55 mp . Compartimentare: - ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 43 mp utili. Compartimentare: - ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 40 mp utili. Compartimentare: - ...

1725 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 56 mp, 2 balcoane – Giroc- Comision 0%
20

Apartament 2 camere, 56 mp, 2 balcoane – Giroc- Comision 0%

Se oferă spre vânzare un apartament semidecomandat, situat în Giroc, str. Vladeasa într-o zonă foarte practică, aproape de puncte de interes și facilități. Proprietatea se află la etajul 2 din 4 și beneficiază de o suprafață generoasă de 56 mp, plus două balcoane dispuse pe două părți, oferind lumină ...

1821 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

OX658 Girocului, Etaj Intermediar, Centrala Proprie
13

OX658 Girocului, Etaj Intermediar, Centrala Proprie

OXIA prezinta spre vanzare apartament cu doua camere in Timisoara, zona Girocului, strada Pepinierei, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4E+M, cu suprafata de 41 MP utili plus un balcon , nedecomandat, compartimentat astfel Hol Bucatarie Baie cu cada si geam Living Dormitor Balcon inchis cu acces ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Girocului, Timisoara, Timis

AX1236 Girocului, Mansarda, Centrala Proprie
7

AX1236 Girocului, Mansarda, Centrala Proprie

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in Timisoara/zona Girocului, la mansarda unui imobil P+4+M , mansarda construita in 2013, decomandat, cu suprafata de 37 mp, compartimentat asfel: - Hol acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie cu cabina de dus Confortul ...

1349 EUR/m2 | 37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
6

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-50MP-Mobilat-Centrala--66.000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Spitalului Judetean, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Spitalului Judetean. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 42 mp . Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living spatios - Dormitor mobilat - Baie ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 bloc izolat  Girocului
14
7

Apartament cu 2 camere etajul 1 bloc izolat Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere în zona Girocului, strada MEZIAD, cu o suprafata de 50 mp, decomandat, etajul 1 , bloc anvelopat, cu posibilitate de centrala, geam termopan, casa scarii curata si ingrijita. Apartamentul se afla situat la doar 2 minute de pensiune UNO. Pret. 91900 ...

1838 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51 mp, Centrala Prop, Zona Girocului
8
1

Uneori cea mai buna afacere imobiliara nu este un apartament gata renovat, ci unul care iti da libertatea sa faci tu alegerile. Sa alegi parchetul, culoarea peretilor, tipul de gresie, pozitia mobilei. Sa primesti un spatiu curat, la un pret corect, si sa il transformi exact asa cum ti-ai dorit mereu. Acesta ...

1684 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea