Apartamente 2 camere Lipovei

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Lipovei Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, 62 mp utili + balcon 15mp - Lipovei
15
2

ID Intern: P770 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, etaj 11/11, constructie 2021 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA
9

LIPOVEI - 2 CAMERE - ETAJ 2 - CENTRALA PROPRIE - CLIMA

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei. Apartamentul este situat la etajul 2 al blocului cu 4 etaje, dispune de centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat. Apartamentul a fost modificat, avand in momentul ...

2230 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Decomandat 2 camere etaj 2 Zona Lipovei
11

Decomandat 2 camere etaj 2 Zona Lipovei

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,situat in zona Lipovei. Apartamentul are o suprafata utila de 43 mp si este pozitionat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizata, rezultand doua dormitoare (camera din mijloc fiind transformata in al doilea dormitor), iar bucataria este ...

2279 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

LIPOVEI - ETAJ 1 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA
6

LIPOVEI - ETAJ 1 - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei. Pozitionat intr-un cartier intr-o zona linistita dar cu acces rapid la facilitatile orasului. Apartamentul este situat la etajul 1 al blocului cu 4 etaje, dispune de centrala proprie ...

2238 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei
12
7

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei - 2 Camere - Etaj 2 - Decomandat - Centrala proprie
10

Lipovei - 2 Camere - Etaj 2 - Decomandat - Centrala proprie

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei, in apropiere de Bega Shopping Center. Detalii generale: Suprafata utila: 43 mp + balcon inchis Etaj: 2 din 4 Compartimentare: decomandata Compartimentare interioara: Hol ...

2230 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Bloc nou -Apartament cu 2 camere - mobilat utilat - Lipovei
14

Bloc nou -Apartament cu 2 camere - mobilat utilat - Lipovei

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat in zona Lipovei, intr-un imobil construit in anul 2014. Locuinta are o suprafata utila de 42 mp, la care se adauga un balcon de 2 mp, fiind amplasata la etajul 2 al unui imobil cu regim de inaltime P+2+M. Blocul ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat, 54 mp, etaj intermediar, zona Lipovei
7
1

BLITZ va propunse spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc bine întreținut din zona Lipovei – una dintre cele mai apreciate și căutate zone din Timișoara. Locuința are o suprafață utilă de 54 mp și este compartimentată eficient,decomandat, oferind confort ...

1833 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
15
2

2887 EUR/m2 | 62 m2