Apartamente 2 camere Lipovei

Promovat
Apartament de vaznare 2 camere, etaj intermediar,Iulius Mall Timisoara
13

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, la doar cateva minute de mers pe jos fata de Iulius Mall. Zona buna, cu acces facil la numeroase puncte de interes si statii ale mijloacelor de transport in comun. Apartamentul ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
13
3

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, la doar câteva minute de Iulius Mall, într-o zonă foarte căutată și bine conectată. Apartamentul este poziționat la etajul 2 din 4 + mansardă, într-un bloc anvelopat, oferind un confort termic sporit. Suprafață ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%
17

De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 7 oferă finisaje de ...

2341 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de decomandate etaj 3 amenajat integral cu 2 balcoane
17

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat,situate la etajul 2, Lipovei. Apartamentul a fost amenajat in 2013 si oferă confort, compartimentare eficientă și numeroase îmbunătățiri modern,are vedere pe două părți,cu 2 balcoane,in suprafata utila de 56mp si 63mp cu tot cu balcoane.Ca si ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter inalt cu balcon Lipovei in fata amenajat
10

Se vinde apartament 2 camere semidecomandat,confort 1 in suprafata de 50mp , in calea Lipovei, la parter , cu balcon. Este compus din 2 camere , bucatarie mare , baie cu aerisire naturala, hol de acces intre camere , camara pentru depozitare. Dispune de ,geamuri termopan , usa metalica , gresie,faianta ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 bloc mansardat si izolat termic Lipovei langa Biserica
8

Vand apartament foarte luminos la etajul 4 in cadrul unui bloc izolat termic si mansardat,avand mansarda locuibila, situat pe str. Sf. Apostoli Petru si Pavel la 10 minute de Iulius Mall. In apropiere se afla statia de autobuze, magazine,piata, brutarie, fizioterapeut, laborator analize, gradinita, etc.Apartamentul ...

1852 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Lipovei etaj 2 amenajat integral centrala proprie
10

Vand apartament 2 camere,etaj 2,decomandat,situat în zona Lipovei,în apropiere de Lidl si Pizzeria Thalia,pe strada Martir Alexandru Grama. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată în al doilea dormitor), iar bucătăria este amenajată pe balcon.Ca ...

2114 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Lipovei pe Borzesti amenajat centrala proprie
5

Vand apartament 2 camere decomandat,situat zona Lipovei, pe strada Borzesti, la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit in 1988. Locatia este excelenta, foarte aproape de scoli, gradinite, banci, iar Iulius Mall se afla la doar 5 minute.Suprafata utila este de 50 mp.Apartamentul este structurat ...

1850 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
17

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
8

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere  , zona Lipovei
4
3

Apartament doua camere , zona Lipovei

Vand apartament doua camere etaj 4 , zona Lipovei vis a vis de SRI langa piata agroalimentara .Blocul este prevazut cu acoperis din tigla. Suprafata utila este de 52 mp. Apartamentul este amenjat cu geamuri termopan , gresie , faianta . Sunt doua apartamente pe nivel

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
5

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

1625 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
40

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
22

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, mobilat LUX, etajul 11
20

Apartament cu doua camere, mobilat LUX, etajul 11

POSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 11/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul are o suprafata ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, bloc nou,  zona Lipovei
8

Apartament cu 2 camere, bloc nou, zona Lipovei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere, situat intr-un complex rezidential modern din zona Lipovei. Amplasamentul este excelent, cu acces facil la mijloace de transport in comun, centre comerciale si puncte de interes. Apartamentul beneficiaza de o suprafata generoasa si dispune ...

2923 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
15

Apartament 2 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4/5, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1980 si are o suprafata utila de 43 mp plus balcon inchis. De asemea detine ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea