Apartamente 2 camere Lipovei

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Lipovei
10
1

Apartament 2 Camere, Zona Lipovei

Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament decomandat, situat in zona Lipovei, la etajul 2 din 3, intr-un imobil construit in anul 2014. Strada Martir Ion Miron. Locuinta are o suprafata utila de 42,5 mp si este compartimentata eficient in 2 camere, cu bucatarie open space si balcon. Este complet ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon -  langa IULIUS MALL
20
5

Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon - langa IULIUS MALL

RUS IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere spatios situat foarte aproape de Iulius mall la 2 minute de mers pe jos. AVANTAJE - pozitia excelenta: situat aproape de punctele de interes si acces rapid - compartimentare eficienta: camere spatioase, bine delimitate, care ofera intimitate ...

1438 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4
2

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Lipovei parter cu balcon
9

Apartament 2 camere Lipovei parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , beneficiaza de acces separat cu ntrare din bucatarie catre o pivnita aflata in folosinta exclusiva, incalzire cu centrala ...

1830 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat. Utilat. Imobil Izolat termic exterior - Cu Mansarda Deasupra
13
3

. 2 camere de vanzare, in Lipovei, aproape de supermarket, mijloace de transport si Piana Noua. Apartament situat in bloc izolat termic exterior; etaj 4 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte; parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
5
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandate, pe Str. Pomiculturii. Decomandat, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 52mp si este la etajul 2. La 10min pe jos de statia de mijloc de transport de pe Sever Bocu, aproape de spatii verzi, perfect atat pentru ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,suprafata de 55 mp,la etajul 1,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces rapid la mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale,farmacii,banci,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr ...

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
13

Apartament 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului

Ideal pentru investitie - Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

2622 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

1400 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de decomandate etaj 3 amenajat integral cu 2 balcoane
17