Apartamente 2 camere Lipovei

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, 62 mp utili + balcon 15mp -Lipovei
15
2

ID Intern: P770 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, etaj 11/11, constructie 2021 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lipovei- 10min pe jos de Iulius Town
10

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la mansardă, în zona Lipovei – o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități. Poziționat pe Aleea Lirei, într-un imobil îngrijit, cu fațadă izolată și scară curată, apartamentul beneficiază de o amplasare excelentă: ...

1792 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat. Utilat. Imobil Izolat termic exterior - Cu Mansarda Deasupra
13
3

. 2 camere de vanzare, in Lipovei, aproape de supermarket, mijloace de transport si Piana Noua. Apartament situat in bloc izolat termic exterior; etaj 4 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte; parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
13
3

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, la doar câteva minute de Iulius Mall, într-o zonă foarte căutată și bine conectată. Apartamentul este poziționat la etajul 2 din 4 + mansardă, într-un bloc anvelopat, oferind un confort termic sporit. Suprafață ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
13
3

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, finisaje la alegere, in zona Lipovei
5
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, intr-un complex rezidential renumit, cunoscut pentru standardele sale premium, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1971 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei
12
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Lipovei
10
1

Apartament 2 Camere, Zona Lipovei

Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament decomandat, situat in zona Lipovei, la etajul 2 din 3, intr-un imobil construit in anul 2014. Strada Martir Ion Miron. Locuinta are o suprafata utila de 42,5 mp si este compartimentata eficient in 2 camere, cu bucatarie open space si balcon. Este complet ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Lipovei parter cu balcon
9

Apartament 2 camere Lipovei parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , incalzire cu centrala proprie, parchet laminat, termopane, gresie si faianta, pret 97000 euro.

1830 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
14

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
6

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE
19
1

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
3

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere  , zona Lipovei
4
3

Apartament doua camere , zona Lipovei

Vand apartament doua camere etaj 4 , zona Lipovei vis a vis de SRI langa piata agroalimentara .Blocul este prevazut cu acoperis din tigla. Suprafata utila este de 52 mp. Apartamentul este amenjat cu geamuri termopan , gresie , faianta . Sunt doua apartamente pe nivel

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
15

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg. Tel.0734879293

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
7
1

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, într-o zonă bine conectată și apreciată. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp, la care se adaugă un balcon de 2 mp, și este poziționat la etajul 2 din 4. Compartimentarea ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
5
13

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandate, pe Str. Pomiculturii. Decomandat, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 52mp si este la etajul 2. La 10min pe jos de statia de mijloc de transport de pe Sever Bocu, aproape de spatii verzi, perfect atat pentru ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea