Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro
2233 EUR/m2 | 43 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:49
Anunțuri promovate – Vezi toate
2233 EUR/m2 | 43 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:49
Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4
1310 EUR/m2 | 50 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 18:12
ID Intern: P713 COMISION O% West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4/5, constructie 1980 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape ...
1615 EUR/m2 | 52 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
14 mai
APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, etajul 4.4, Lipovei. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 45 mp utili si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - dormitor - bucatarie deschisa - baie cu cada si geam Vecinatati: - ...
1767 EUR/m2 | 45 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 05:44
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament decomandat, situat in zona Lipovei, la etajul 2 din 3, intr-un imobil construit in anul 2014. Strada Martir Ion Miron. Locuinta are o suprafata utila de 42,5 mp si este compartimentata eficient in 2 camere, cu bucatarie open space si balcon. Este complet ...
2262 EUR/m2 | 42 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 18:07
De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505
1960 EUR/m2 | 50 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 17:50
De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , incalzire cu centrala proprie, parchet laminat, termopane, gresie si faianta, pret 97000 euro.
1830 EUR/m2 | 53 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 17:50
Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...
1640 EUR/m2 | 50 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 17:19
. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...
2547 EUR/m2 | 53 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 16:42
De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.
1755 EUR/m2 | 53 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:56
2233 EUR/m2 | 43 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:49
Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro
1796 EUR/m2 | 54 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:48
De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...
1978 EUR/m2 | 46 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:48
De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro
1782 EUR/m2 | 55 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:48
De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro
1500 EUR/m2 | 50 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:47
De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro
1981 EUR/m2 | 53 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:47
Vand apartament doua camere etaj 4 , zona Lipovei vis a vis de SRI langa piata agroalimentara .Blocul este prevazut cu acoperis din tigla. Suprafata utila este de 52 mp. Apartamentul este amenjat cu geamuri termopan , gresie , faianta . Sunt doua apartamente pe nivel
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:36
De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002
1960 EUR/m2 | 50 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:31
De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg. Tel.0734879293
1755 EUR/m2 | 53 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:25
Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, într-o zonă bine conectată și apreciată. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp, la care se adaugă un balcon de 2 mp, și este poziționat la etajul 2 din 4. Compartimentarea ...
2133 EUR/m2 | 45 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 14:15
Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandate, pe Str. Pomiculturii. Decomandat, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 52mp si este la etajul 2. La 10min pe jos de statia de mijloc de transport de pe Sever Bocu, aproape de spatii verzi, perfect atat pentru ...
1808 EUR/m2 | 52 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 13:55
Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Suprafata utila de 53 mp. Apartamentul este situat ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 13:38
De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...
1632 EUR/m2 | 57 m2
lipovei, Timisoara, Timis
azi 13:20
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...
1625 EUR/m2 | 48 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 13:18