Apartamente 2 camere Lipovei

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,suprafata de 55 mp,la etajul 1,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces rapid la mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale,farmacii,banci,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%
17

De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 7 oferă finisaje de ...

2341 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%
18

Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 6 oferă finisaje de ...

2254 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Lipovei parter cu balcon
9

Apartament 2 camere Lipovei parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , incalzire cu centrala proprie, parchet laminat, termopane, gresie si faianta, pret 97000 euro.

1830 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
13

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 2 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
8
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

2100 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4
2

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
40

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
6

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei
13

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei