Apartamente 2 camere Lipovei

Promovat
De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%
17

De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 7 oferă finisaje de ...

2341 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
15

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg. Tel.0734879293

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, cu vedere panoramica, parcare inclusa - zona Lipovei
20

Locuinta este situata in zona Lipovei, langa Padurea Verde, cu vedere spre oras, la etajul 7/11 si are urmatoarea compartimentare: - hol acces - living room + loc de luat masa - bucatarie - dormitor - baie - balcon, Apartamentul este potrivit atât pentru locuire, cât și pentru investiție, oferind ...

2245 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
2

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei
12
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8
1

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere  , zona Lipovei
4
3

Apartament doua camere , zona Lipovei

Vand apartament doua camere etaj 4 , zona Lipovei vis a vis de SRI langa piata agroalimentara .Blocul este prevazut cu acoperis din tigla. Suprafata utila este de 52 mp. Apartamentul este amenjat cu geamuri termopan , gresie , faianta . Sunt doua apartamente pe nivel

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
6

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili ,  CENTRALA PROPRIE
19
1

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili , CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
40

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
15
1

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
5
13

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandate, pe Str. Pomiculturii. Decomandat, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 52mp si este la etajul 2. La 10min pe jos de statia de mijloc de transport de pe Sever Bocu, aproape de spatii verzi, perfect atat pentru ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
22

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 81500 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1116 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 81500 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1116 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
14
1

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
8

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea